Premier League: Southampton vs. Liverpool FC


Nie lada emocje czekają nas w ostatnim, sobotnim spotkaniu Premier League. Otóż na murawę wyjdą zawodnicy Southamptonu oraz Liverpoolu. Zapowiada się mecz walki. Obu ekipom zależy na solidnym występie. Mają bowiem spore szanse na tytuł, czy też europejskie puchary.

Southampton (@ 3.55) na początku sezonu zaskakiwał swoją efektywnością. Byli w czołówce. Niestety dobra forma nie trwała tak długo. Obecnie są na 9. pozycji i wciąż mogą dostać się do europejskich pucharów. Muszą jednak poprawić swoją formę. Odpadli z pucharu Anglii oraz przegrali w słabym stylu przeciwko Młotom w poprzedniej kolejce. Święci nie mają jednak poważnych absencji. Są to bowiem długie nieobecności jak Wanyamy czy Hooivelda.

Liverpool FC (@ 2.05) to ekipa walcząca o najwyższe cele w Premier League. Dzisiaj mogą awansować z czwartej pozycji. Porażki doznała ekipa Arsenalu. Zatem motywacja podopiecznych Brendana Rodgersa jest ogromna. Ostatnie, ligowe konfrontacje są jednak na korzyść The Reds. Zatem goście będą dzisiaj kandydatami do sukcesu.

Kadrowa sytuacja gości również nie jest najgorsza. Najważniejsze postacie jak Suarez, czy też Sturridge dzisiaj zagrają i będą dzisiaj chcieli pokonać Artura Boruca. Absencje Liverpoolu na dzisiejszy mecz to: SakhoLucas Leiva oraz Jose Enrique. Nie są to zatem poważne braki w ekipie gości.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się nieoczekiwanym wynikiem - Święci wygrali na Anfield Road 1:0. Dzisiaj The Reds będą szukać rewanżu. Na pewno stać ich na to. Niemniej mecz powinien być wyrównany. Stąd też typujemy powyżej 2.5 gola w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.68 Unibet