Premier League: Stoke vs. Manchester United


Kilka pojedynków w ramach Premier League przed nami. Niemniej najciekawiej powinno być w meczu Stoke City z ekipą Manchesteru United. Wszyscy bowiem zadają sobie pytanie, czy Czerwone Diabły wraz z nowym nabytkiem wyszli z kryzysu. Mecz powinien być zatem bardzo interesujący.

Stoke City (@ 7.50) gra w tym sezonie bardzo ostrożną piłkę, która niestety nie przynosi im odpowiednich rezultatów. Obecnie plasują się na 16. pozycji i The Potters będą bronić się przed spadkiem. Ostatnia forma gospodarzy jest również nierewelacyjna - cztery porażki z rzędu. Kadrowo natomiast będą dzisiaj osłabieni brakiem dwóch kopaczy: N'Zonziego oraz Etheringtona.

Manchester United (@ 1.46) dąży ciągle do polepszenia swojej formy. Tym samym sprowadzono Juana Matę z Chelsea za rekordowe pieniądze. Hiszpan już w pierwszym meczu udowodnił, że będzie mocnym punktem zespołu. Odnotował bowiem asystę i to dzięki golu Young'a Czerwone Diabły wygrały 2:0. Dzisiaj kolejny test przyjzdnych, który będzie dla nich niezwykle ważny.

Goście mają również swoje braki kadrowe. Otóż David Moyes nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników. Ostatni mecz zawieszenia będzie miał Nemanja Vidić.. Ponadto kontuzjowani wciąż są Fellaini i Nani. Natomiast Michael Carrick już dzisiaj powinien zagrać od pierwszych minut dla Czerwonych Diabłów. Powinno to być spore wzmocnienie w szeregach gości.

Manchester United bardzo lubi grać przeciwko The Potters. Wygrali z nimi pięć ostatnich spotkań. Dzisiaj ponownie będą faworytami. Jako, że kadra powinna być niezwykle mocna, to właśnie oni dzisiaj nie powinni mieć kłopotu i wygrają. My pokusimy się o dość pewny triumf Manchesteru i tak też zatypujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: United (-1 EH) @ 2.25 Unibet