Premier League: Sunderland vs. Manchester United


Ostatni, sobotni mecz w Premier League zapowiada się wbrew pozorom bardzo ciekawie. Fatalnie grający Sunderland, podejmie na własnej murawie, również słabo spisujący się Manchester United. Zespół gości pilnie potrzebuje punktów, gospodarze także. Tym samym, powinien to być świetny pojedynek.

Sunderland to zespół, który jest zdecydowanie negatywnym zaskoczeniem rozgrywek. Plasują się na ostatnim miejscu, z jednym punktem na koncie. Jedyną płaszczyzną, na której im się powodzi jest puchar Ligi. Choć i tutaj męczyli się z Peterborough 2:0. Paolo Di Canio stracił pracę i dzisiaj ciężko będzie im szło z zastępcą Ballem. W dodatku dzisiaj kolejny pojedynek z ciężkim rywalem. Czarne Koty mają jednak niezłą kadrę i być może w końcu zaczną grać lepiej.

Manchester United gra w tym sezonie niezwykle chaotycznie. W lidze jednak przychodzi już, ta słabsza dyspozycja. Zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli z siedmioma punktami na koncie. Czerwone Diabły przegrały ostatni mecz w West Bromem (1:2). Pozostałe mecze już jednak były nieco lepsze w wykonaniu gości. Pokonali Liverpool (1:0) w pucharze ligi, czy też zremisowali z Szachtarem Donieck (1:1) w Lidze Mistrzów. Dzisiaj jednak tylko triumf wchodzi w grę.

Trener David Moyes będzie miał dzisiaj bardzo mocną kadrę do dyspozycji. Wayne Rooney wrócił do zdrowia po lekkiej chorobie. Tym samym powinien zagrać w podstawowym składzie. Do kadry w bardzo dobrym stylu wrócił Rafael. W napadzie powinien również zagrać Robin van Persie. Zatem Czerwone Diabły będą niezwykle mocne w tym meczu.

W ostatnich latach to Czerwone Diabły zdominowały rywalizację z Sunderlandem. Dzisiaj ponownie są znacznymi faworytami. Niemniej wiele może się zdarzyć na Stadium of Light. Goście są bowiem w równie chaotycznej dyspozycji co Sunderland. Mimo to, klasowo są znacznie lepszym zespołem. Liczymy tym samym na ich wygraną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: United wygrają, 1.50 Unibet