Premier League: Sunderland vs. QPR


     Dzisiaj odbędą się pierwsze mecze czternastej kolejki Premier League. Na pierwszy strzał pójdzie mecz pomiędzy Sunderlandem, a Queens Park Rangers. Będzie to bardzo emocjonujący mecz i tak naprawdę pierwszy sprawdzian nowego szkoleniowca gości - mecz z Diabłami nie miał wpływu. Czy zatem fani QPR doczekają się pierwszej wygranej ze strony ich ulubieńców?

     Sunderland gra w tym sezonie bardzo słabą piłkę. Zajmują szesnaste miejsce w tabeli i nie zapowiada się na poprawę formy. Ostatnie spotkania to niemal same porażki - aż 4 i do tego zaledwie jedna wygrana. Honorowe zwycięstwo odnieśli z Fulham, a poza tym same porażki. Zespoły, które ograły Sunderland: Middlesborough (puchar ligi), Aston Villa, Everton, a ostatnio polegli z West Bromwich (2:4). Zespół przechodzi ewidentny kryzys i być może goście to wykorzystają. W zespole gospodarzy zabraknie jedynie Wesa Browna, który jest kontuzjowany. To jednak jest duża strata wbrew pozorom w defensywie. Ciekawe czy dzisiaj trener coś wymyśli na QPR?

     Queens Park Rangers to zespół, który kompletnie nie radzi sobie w lidze. Ostatnio zwolnili trenera i postawili na doświadczonego Redknappa, który ma zacząć łapać punkty z QPR. Goście mają potencjał kadrowy, ale jednak jak widać to nie wszystko - w końcu zajmują ostatnie miejsce. Ostatnia forma to 4 porażki i remis. Jeden jedyny punkt zdobyli z Readingiem. Porażki ponieśli natomiast z: Arsenalem, Stoke, Southamptonem oraz Manchesterem United. Z Diabłami już nawet prowadzili, ale jednak nie podołali i stracili 3 gole w moment. Widać kryzys. W dodatku ciągle kontuzjowane są gwiazdy QPR: ParkZamoraEphraimJohnson. Mają jednak tak czy siak bardzo dobrą kadrę, w którą właściciel zainwestował krocie. Redknapp ma jednak zmienić fatalną passę, czy to dzisiaj nastanie?

     H2H zdecydowanie na korzyść Sunderlandu. Wszystkie 5 ostatnich spotkań wygrali. Ja jednak jestem zdania, że każda seria kiedyś się kończy. Goście mają nowe tchenienie w postaci nowego szkoleniowca. W dodatku oba zespoły nie grzeszą formą ostatnio. Dzisiaj może być wielkie przełamanie ze strony gości. Polecam zatem podwójną szansę w ich stronę, kiedyś muszą zdobywać punkty, szczególnie z taką kadrą.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Queens Park Rangers bądź remis, 1.60 Unibet