Premier League: Sunderland vs. Reading


     Dzisiaj wieczorem odbędzie się zaległe spotkanie Premier League. Mecz dwóch słabych ekip, jednak powinien to być bardzo emocjonujący pojedynek, ponieważ oba zespoły walczą o utrzymanie. Sunderland podejmie bowiem Reading. Mecz zapowiada się ciekawie i może się tutaj wiele wydarzyć. Czy któraś z drużyn jest w stanie zwyciężyć w tym starciu?

     Sunderland to zespół, który ewidentnie zawodzi. Może i nie mieli walczyć o puchary, ale jednak spokojne miejsce środku tabeli było w zasięgu tej drużyny. Teraz zajmują dopiero osiemnaste miejsce w tabeli i będzie im ciężko wyjść z tego dołka. Ostatnia forma gospodarzy jest słabiutka. Po wygranej w Londynie z Fulham zaczęli notorycznie tracić punkty. Jeszcze ugrali tylko remis z QPR. Poza tym ponieśli 3 porażki. Polegli z West Bromem, Norwich, a także z Chelsea w ostatniej rundzie. Zespół potrzebuje pilnie wygranej, lecz o to łatwo nie będzie. Pokazali bowiem, że są bardzo chimeryczną drużyną. Kolektyw im się nie klei. Poza tym dzisiaj zagrają bez Cettermole'a (9/0 pomoc). Mają jednak wbrew pozorom całkiem dobrą kadrę i powinni w końcu się ogarnąć.

     Reading to kolejny zespół, który zawodzi. Zajmują dziewiętnaste miejsce w tabeli z zaledwie dziewięcioma punktami! To bardzo słaby wynik. Drużyna ta potrafi zaskoczyć, ale nie mogą skończyć meczu z dobrym wynikiem. Ostatnia forma woła o pomstę do nieba. Po zwycięstwie - dość nieoczekiwanym - nad Evertonem zaczęli serię porażek. Polegli z takimi drużynami jak: Wigan, Aston Villą, Manchesterem United, lecz w tym meczu pokazali pazur i ledwo przegrali 3:4, choć prowadzili dwukrotnie. W ostatniej kolejce polegli natomiast przeciwko przebudzonemu Southamptonowi. Drużynę gości nęka też trochę absencji. Nie wystąpią: McCarthy (7/0 bramkarz)Guntera (8/0 defensor)Kebe (6/1 pomoc), a także Karacan (5/0 pomoc). Jak widać liczba kontuzji jest dość długa. Mimo to dzisiaj powinni powalczyć.

     Mecz zapowiada się bardzo ciekawie i każdy fan Premiership powinien się nim zainteresować. Gospodarze mimo większego potencjału nie tworzą zbyt dobrego kolektywu, brakuje spójnika, który by pomagał w zwycięstwach. Stąd też dzisiaj zapowiada się dość zachowawczy mecz i typ na bramki będzie odpowiedni. Poniżej 2.5 gola jest najlepszym typem w tym spotkaniu - polecam.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.78 Unibet