Premier League: Sunderland vs. Stoke


Ciekawy bój w Premier League przed nami. Zespół Sunderlandu, który walczy o utrzymanie w lidze, podejmie Stoke. Gospodarze potrzebują złapać lekki dystans nad Wigan. Na pewno stać ich na to w dzisiejszym meczu. W innym wypadku w każdym razie będą w lekkich opałach.

Sunderland w tym sezonie gra ze zmiennym szczęściem. Ostatecznie na razie są o jedną pozycję nad strefą spadkową. Przewaga wynosi natomiast dwa punkty. Trzy rundy muszą jeszcze rozegrać, Wigan tyle samo. Bramkowo są wyżej niż ich rywale, zatem mogą też liczyć na remis. Jednak to nie dzisiaj. Czeka ich bowiem ciężki mecz z Tottenhamem, który wciąż ma szanse na Ligę Mistrzów. Dzisiaj muszą pozbierać się po katastrofie z Villa Park. Przegrali tam 1:6. Dzisiaj jednak Paolo Di Canio musi skupić swój zespół na tym by zapomnięli o tamtej, fatalnej porażce.

Gospodarze przed dzisiejszym spotkaniem, mają dwie poważne absencje. Na pewno nie zagra już do końca sezonu Staphane Sessegnon, natomiast w dzisiejszym meczu nie zobaczymy też snajpera Czarnych Kotów - Connor Wickham. Są to dość poważne braki kadrowe.

Stoke w tym sezonie raz na wozie, raz pod wozem. Na szczęscie w odpowiednim momencie zaczęli łapać punkty. Aktualnie zajmują 11. miejsce i już mogą być powoli spokojni o utrzymanie. Niemniej jest bardzo ciasno w tej części tabeli i najwięcej zależy od postawy Wigan w ostatnich trzech meczach. Stoke natomiast spisuje się w ostatnim czasie przyzwoicie. Pokonali Queens Park Rangers, a także Norwich. Stąd też morale poszły nieco w górę.

Goście również z brakami. Dzisiaj na murawie w Sunderlandzie nie zobaczymy Whelana, a także Wilkinsona. Zatem zespół może mieć ciężko w defensywie z powodu braku tego drugiego, a gospodarze potrafią to wykorzystać.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 0:0. Niemniej teraz w gorszej sytuacji są zawodnicy Sunderlandu. Mają w tej chwili większy potencjał i jeśli włoski szkoleniowiem Czarnych Kotów poradził sobie z psychiką swoich zawodników to powinni wygrać. Typujemy zwycięstwo Sunderlandu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sunderland wygra, 2.10 Unibet