Premier League: Tottenham Hotspur vs. Cardiff


Kilka zdarzeń w ramach Premier League przed nami. Ciekawie zapowiada się pojedynek Tottenhamu Hotspur z drużyną Cardiff. Oba zespoły dzieli przepaść, aczkolwiek determinacja jest po obu stronach ogromna. Zatem mecz mimo wszystko powinien być zacięty.

Tottenham Hotspur (@ 1.33) po zmianie trenera spisuje się na pewno znacznie lepiej. Obecnie zajmują piąte miejsce w tabeli. O Ligę Mistrzów będzie im jednak niezwykle ciężko powalczyć. Szczególnie, że wciąż zdarzają im się wpadki jak ta sprzed tygodnia. Otóż ulegli z Norwich 0:1. Niemniej mimo to, zespół Sherwooda jest dzisiaj zdecydowanym faworytem do wygranej.

Koguty względem kadry wyglądają naprawdę solidnie w całej Premier League. Niemniej zbyt dużo transferów nie przyniosło chcianych korzyści. Ponadto w dzisiejszym meczu nie zagrają:  Lamela (9/0 napad)Chiriches (13/1 obrona) oraz Capoue (12/1 pomoc). Zatem będą braki kadrowe, które mogą być widoczne w szeregach gospodarzy.

Cardiff (@ 10.50) jako beniaminek ma na celu utrzymanie się w elicie angielskiej. Obecnie jednak są na przedostatnim miejscu i będzie ciężko by wyjść z dołka. Terminarz bowiem cieżki - jeden łatwy mecz na najbliższe cztery starcia. Zatem drużyna Solskjaera musi szukać punktów nawet z faworytami. Dzisiaj zatem Norweg musi odpowiednio zmotywować swoich podopoiecznych.

Pierwsze spotkanie między tymi ekipami, zakończyło się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 1:0. Zatem niskie zwycięstwo. Dzisiaj mimo wszystko nie można lekceważyć Walijczyków, którzy podejdą do tego meczu jak najbardziej poważnie. Gol gości to nasza propozycja na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cardiff gol @ 1.85 Unibet