Premier League: Tottenham Hotspur vs. Southampton


Wielkie emocje w ramach Premier League przed nami. Do rywalizacji podejdą zespoły, które często zachwycały swoją postawą, ale i mocno rozczarowały swoich fanów w drugiej części sezonu. Tottenham Hotspur podejmie zespół Southamptonu. Gospodarze są faworyzowani w tej konfrontacji. Niemniej nie mogą zlekceważyć drużyny Świętych.

Tottenham Hotspur (@ 2.15) zawodzi w obecnych rozgrywkach. Liga Mistrzów to już iluroyczna, czysto matematyczna szansa. Niemniej Koguty na pewno pragną walczyć o europejskie puchary. Muszą jednak uważać. Everton, Manchester United, czy też właśnie Southampton również mają chrapkę na Ligę Europy. Zatem Tottenham musi mocno uważać, by nie stracić swojej obecnej pozycji w lidze. Forma jest jednak beznadziejna - cztery spotkania bez zwycięstwa. Ulegli w derbach z Arsenalem w poprzedniej kolejce, a i w tygodniu odpadli właśnie z Ligi Europy. Zatem nie dzieje się najlepiej w zespole gospodarzy.

Z zespołu został zwolniony Andre Villas-Boas, zastąpił go Tim Sherwood. Niestety Anglik szybko został sprowadzony na ziemię. W zespole nie wiedzie mu się tak samo jak jego poprzednikowi. Koguty to ewidentnie przekombinowana drużyna. Mnóstwo pieniędzy na transfery, które kompletnie się nie zwracają. Dzisiaj kadra na papierze wygląda bardzo solidnie. Ale czy zagrają na takim poziomie jaki się od nich wymaga?

Southampton (@ 3.55) to niespodzianka rozgrywek. Plasują się na dziewiątym miejscu i na pewno są w stanie powalczyć o Ligę Europy. Forma Świętych poprawiła się. Odnieśli dwie wygrane z rzędu. Ostatnio dość łatwo ograli Norwich 4:2. Goście do dzisiejszego meczu podejdą bez ważnego zawodnika, Schndiderlina, który nabawił się urazu w pojedynku z Kanarkami. Goście są jednak groźni i mają ciekawą kadrę, a to na pewno nie skazuje ich na porażkę.

Mecz z pierwszej części sezonu zakończył się triumfem Kogutów 3:2. Święci dość pechowo przegrali. Świetnie zagrał Adebayor w szeregach Tottenhamu. Dzisiaj jednak zabraknie tego napastnika w szeregach gospodarzy. Mimo to, liczymy na dość otwarte widowisko z dużą liczbą goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 2.00 Unibet