Premier League: WBA vs. Arsenal Londyn


Premier League dojdzie dzisiaj do kilku ciekawych starć. Jednym z nich będzie mecz West Bromwich AlbionuArsenalem Londyn. Jak gospodarze grają już jedynie dla siebie, kompletnie o nic, tak Kanonierzy walczą o Ligę Mistrzów. Jest ona ich priotytetem. Dzisiaj zatem zaciekle będą walczyć o trzy oczka.

West Bromwich po fenomenalnym początku sezonu przygasnęli. Stracili polot i szybko stracili szansę na awans do europejskich pucharów. W tej chwili zajmują ósme miejsce w tabeli i najpewniej zakończą sezon w czołowej dziesiątce, co będzie dla nich ogromnym wyróżnieniem. Forma gospodarzy to występy w kratkę, choć ostatnio nie wyszedł im mecz. Polegli z West Hamem United aż 1:3. Kompletnie nic nie pokazali. A dzisiaj czeka ich dużo cięższe zadanie.

W kadrze West Bromu dzisiaj kilka strat. Najpoważniejszą będzie zawieszenie Mulumbu. Poza nim nie zobaczymy też Gery. Do kadry wraca jednak Morrison, który powinien zastąpić Mulumbu. Niemniej i tak brak tego pierwszego powinien być widoczny.

Arsenal Londyn to zespół niezwykle chimeryczny. Zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli i potrzebują zwycięstw by walczyć o Ligę Mistrzów. Jeśli dzisiaj wygrają to mogą wskoczyć na lokatę wyżej, aczkolwiek Chelsea będzie miała jeszcze mecz do rozegrania. Kanonierzy mimo to muszą zdobywać punkty, szczególnie z rywalami, którzy prezenrują się słabiej. Ekipa prowadzona przez Arsene'a Wengera w ostatnim czasie gra naprawdę pewniej. Wygrali ze Swansea oraz z Readingiem (aż 4:1). Dzisiaj zatem morale będą na wysokim poziomie i naszym zdaniem mają spore szanse na triumf.

Zmartwieniem francuskiego szkoleniowca jest brak dwóch świetnych zawodników. Wilshere'a oraz Walcotta. Dzisiaj nie zagrają na pewno i to nieco osłabi potencjał w ofensywie na dzisiejszy mecz. Niemniej wciąż mają innych rewelacyjnych zawodników jak Gervinho chociażby. Między słupkami natomiast stanie Łukasz Fabiański.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się sukcesem Arsenalu, który wygrał 2:0. Dzisiaj ponownie będą faworytami. Sytuacja zmusza ich do zwycięstwa w dzisiejszym starciu. Wydaje się, że powinni tego dokonać. Typujemy wygraną Arsenalu w dzisiejszym meczu z West Bromem.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arsenal (DNB), 1.33 Unibet