Premier League: West Brom vs. Aston Villa


Do niezwykle wyrównanego meczu dojdzie w poniedziałkowy wieczór w Premier League. Mianowicie, West Bromwich Albion podejmie u siebie Aston Villę. Oba zespoły są bardzo blisko siebie w tabeli. Zatem powinniśmy być świadkami bardzo zaciętej rywalizacji.

West Bromwich Albion to zespół, który potrafi zaskakiwać w obecnym sezonie. Pozycja klubu nie jest jednak wystarczająco satysfakcjonująca - 11. miejsce. Ukradli jednak punkty takim ekipom jak Manchesterowi United, Arsenalowi, a i ostatnio Chelsea. Niemniej z The Blues powinni wygrać. Do ostatnich sekund wygrywali 2:1, a w ostateczności sędzia podyktował karnego, którego nie powinno być. Dzisiaj sportowa złość powinna zatem być po stronie gospodarzy.

Aston Villa natomiast ma na celu spokojny byt w Premier League. Jak na razie nie mają się o co martwić. Są pozycję niżej co ich dzisiejszy rywal, a i przewaga jest na razie wystarczająca. Forma przyjezdnych jest jednak bardzo zagadkowa. Ostatnio jednak pokonali Cardiff na własnej murawie, co ostatecznie przełamało słabszą serię bez wygranej. 

Dzisiejszy mecz będzie ważny dla zespołu z Birmingham. Na pewno mają ogromny potencjał by zdobyć punkty na tak ciężkim terenie. Ponadto Paul Lambert będzie mógł skorzystać z większości swoich zawodników. Oczywiście na czele z KozakiemBentekiem. Z czołowych postaci zabraknie tylko jednego zawodnika. Będzie nim N'Zogbia. Mimo to, kadra jest wystarczająco szeroka.

Historia spotkań obu klubów w ostatnich sezonach jest bardzo wyrównana. Świadczą o tym choćby trzy remisy z rzędu. Dzisiaj ponownie będzie to mecz wali i być może podziału punktów. Patrząc jednak na potencjał w ataku z obu stron, sądzimy, że padnie tutaj dużo goli. Typujemy powyżej 2.5 bramki w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.98 Unibet