Premier League: West Bromwich Albion vs. Everton


W poniedziałek czeka nas jeden mecz w Premier League. Starcie West Bromwich AlbionEvertonem powinno być emocjonujące. A to ze względu na nieprzewidywalny charakter gospodarzy i chęć wskoczenia do TOP4 drużyny gości. Kto zwycięży w tym meczu.

West Bromwich Albion plasuje się na czternastym miejscu w tabeli. Nie jest to satysfakcjonująca lokata. Liga jest bowiem wyrównana i nad strefą spadkową nie mają zbyt dużej przewagi. Zatem celem priorytetowym jest utrzymanie w lidze. WBA jednak nie zachwyca formą. Odpadli z pucharu Anglii po porażce z Crystal Palace. Ponadto ostatnio ulegli w lidze z Southamptonem. Trener gospodarzy ma też kłopot z napadem. Zespół bowiem opuścił Long, a Anichebe wraz z Sessegnonem nie są pewni występu.

Everton natomiast będzie walczył o czołowe miejsca w lidze. W razie zwycięstwa w dzisiejszym pojedynu, będą mogli awansować aż na czwarte miejsce, wyprzedzając odwiecznego rywala, Liverpool. The Toffies są ostatnio w niezłej dyspozycji - cztery mecze bez porażki. Ostatnio odnieśli dwa zwycięstwa. Pokonali w pucharze Anglii zespół Queens Park Rangers, a w lidze nie dali szans Kanarkom.

Trener Martinez ma jednak małe kłopoty kadrowe. Kontuzji nabawili się bowiem BarkleyAlcaraz, a i również supertalent, Deulofeu. Szczęśliwie dla The Toffies w kadrze pojawi się Sylvain Distin. Tego defensora brakowało przez trzy ostatnie mecze. A i być może, debiut zaliczy McGeady.

Ostatnie sezony ukazują dominację Evertonu. Na sześć starć, tylko raz udało się wygrać ekipie West Bromu. Everton wygrał czterokrotnie, a tylko raz padł remis. Warto dodać, iż padł on w obecnym sezonie. Wtedy jednak, WBA grali znacznie lepiej. Dzisiaj będą mocno zakłopotani kadrowo. Everton natomiast, mimo kilku absencji wciąż ma solidną kadrę. Sądzimy zatem, iż to właśnie oni wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Everton wygra, 2.02 Unibet