Premier League: West Ham vs. Manchester United


Zaległe spotkania rozgrywane są w tygodniu w Premier League. Jednym z nich będzie pojedynek w Londynie. West Ham United podejmie na własnej murawie Manchester United. Goście chcą jak najszybciej zapewnić sobie tytuł by bez nerwów czekać na koniec sezonu. Stać ich na pokonanie Młotów, które o nic już nie grają?

Młoty z Londynu w tym sezonie spisały się nieźle. Zajmują bezpieczne 12. miejsce w tabeli z siedmioma oczkami przewagi nad strefą spadkową. Na pewno muszą uważać by jakimś cudem nie spaść, aczkolwiek sytuacja wydaje się być pod kontrolą. West Ham w ostatnich trzech meczach nie poległ. Potrafili pokonać West Brom, a także wywieźć punkty z Anfield czy z Southamptonu. Zatem zespół jest w niezłej dyspozycji i atmosfera w klubie jest jak najbardziej pozytywna.

Mankamentem gospodarzy przed dzisiejszym meczem są ewentualne braki kadrowe. Nie wiadomo czy zagra istotna postać w defensywie - Tomkins. Ponadto nie ujrzymy na murawie Reida oraz McCartneya. Dzisiejszy mecz zatem będzie dla nich bardzo trudny.

Czerwone Diabły spisują się bardzo dobrze. Przewodzą w tabeli z piętnastoma punktami przewagi nad City. Niemniej wciąż teoretycznie mogą stracić tytuł i aktualnie Sir Alex Ferguson stara się o jak najszybsze zapewnienie sobie kolejnego tytułu. Ostatnio ze Stoke zagrali nieźle, wygrali łatwo 2:0. Dzisiaj rywal nieco trudniejszy, aczkolwiek goście są sporymi faworytami. W ostatnim meczu przebudził się Robin van Persie i dzisiaj będzie chciał ponownie wpisać się na listę strzelców. Chce być najlepszym snajperem w Premiership. Zespół gości bez większych kłopotów kadrowych, zatem szkocki szkoleniowiec ma dzisiaj do dyspozycji wszystkie swoje asy.

Mecz z Młotami powinien być kolejnym łatwym pojedynkiem dla Diabłów. Są w formie i to było widać z w spotkaniu z The Potters. Gra przebiegała łatwo, pod ich dyktando. Grano też na holenderskiego snajpera, który chce koniecznie wywalczyć kolejną koronę króla strzelców i to jest nasz trop na dzisiaj. Spodziewamy się, iż bramkę zdobędzie Robin van Persie co jest naszą sugestią na pojedynek West Hamu z Diabłami.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Van Persie strzeli bramkę, 2.10 Unibet