Premier League: West Ham vs. Stoke City


     Oba zespoły grają różny futbol w tym sezonie w Premier League. Ekipa West Hamu United sprawił, że jest bardzo dobrym beniaminkiem, a Stoke City nieco zawodzi po 1/3 tego sezonu. Dzisiaj konfrotnacja tych zespołów może nam wiele pokazać o prawdziwej dyspozycji obu ekip. Czy West Ham zatem utrzyma się w lepszej dyspozycji i wywalczy kolejne 3 punkty?

     West Ham United gra w tym sezonie nadzwyczaj dobrze. Zajmują w tej chwili siódme miejsce i na razie zapowiadają się na rewelację sezonu, obok West Bromu oczywiście. Ich ostatnia forma jest niezła. Rozbili Southampton 4:1, potem polegli z Wigan, a ostatnie dwie kolejki to 4 punkty. Zremisowali przeciwko Manchesterowi City i pokonali Newcastle na St. James' Park! To bardzo dobre rezultaty. W zespole dominują starzy wyjadacze jak Nolan czy Noble - istne legendy Młotów. Zespół gospodarzy w przyszłym pojedynku wystąpi bez kilku kopaczy: Diarra (1/0)Taylor (5/1 pomoc)Vaz Te (7/1) oraz Collison (0/0). Tak naprawdę dwójka zawodników jest istotna z tej czwórki. Ekipa gospodarzy ma jednak niezłą kadrę i powinni spokojnie znaleźć zastępstwo.

     Stoke City to zespół, który zawodzi w tym sezonie. Zajmują miejsce w drugiej części tabeli - czternasta pozycja. O pucharach The Potters powoli mogą zapomnieć i lepiej, żeby wzięli się w garść, ponieważ może być kiepsko. Ostatnia forma przyjezdnych jest słaba. Poza zwycięstwem nad ostatnim Queens Park Rangers przegrywali bądź remisowaliw  ostatnim czasie. Podział punktów mięli w pojedynkach z Sunderlandem i Liverpoolem - jednak jak wiemy nie są to wymagające zespoły. Porażki natomiast ponieśli z Manchesterem United oraz Norwich City. Zespół The Potters wystąpi dzisiaj bez kilku ważnych zawodników. Są nimi: Owen (4/0 napad)Delap (1/0)Wilson (9/0 defensor) oraz zawieszony Whitehead (8/0). Są to bardzo istotne braki.

     H2H dość wyrównane, chociaż na stadionie West Hamu to gospodarze dominowali. W 2011 roku wygrali oba pojedynki ze Stoke. Dzisiaj jednak rónież widać u nich większy potencjał niż w zespole The Potters. Stąd też warto pograć na wygraną gospodarzy w tej rywalizacji po dość atrakcyjnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: West Ham wygra, 2.00 Unibet