Premier League: West Ham vs. Tottenham


Premier League dojdzie dzisiaj do ekscytującej batalii. Sporo może zmienić ten mecz w czołówce. Niemniej gospodarz, West Ham United nie da się łatwo pokonać. Tottenham Hotspur jest jednak zespołem, który ma szanse na trzecie miejsce w tabeli po dzisiejszym spotkaniu. Derbowe mecze to jednak spotkania, które przynoszą niespodzianki. Czy zatem Koguty są w stanie ostatecznie wygrać?

West Ham United ma na celu w tym sezonie spokojnie się utrzymać i najprawdopodobniej spełnią ten cel. Zajmują w tej chwili trzynaste miejsce i mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Forma gospodarzy niemniej pikuje w dół. Na ostatnie pięć pojedynków wygrali jedynie przeciwko Swansea. Kolejne mecze to już porażki: z Arsenalem (1:5), Evertonem (1:3), a i nawet w ostatniej kolejce ulegli dużo gorszej Aston Villi (1:2). Widać, że Młoty są w tarapatach, a dzisiaj wiele wskazuje na to, iż mogą ponownie ulec.

Zespół West Hamu ma jednak nieco dobrych wieści. Do kadry wróciło dwóch istotnych defensorów. James Collins oraz Joey O'Brien. To na pewno wspomoże zespół, ale jeszcze nie dzisiaj. Od razu powrót na głęboką wodę? Pozostali zawodnicy już powinni wystąpić bez żadnych wątpliwości.

Tottenham Hotspur spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie. Zajmują czwarte miejsce w Premiership, a także mają szanse na trzecią pozycję w tabeli - warunkiem jest wygrana w dzisiejszym spotkaniu. Goście również będą w bardzo dobrych nastrojach podchodzić do tej batalii. Awansowali ostatnio do kolejnej rundy Ligi Europejskiej. Było to powodem wspaniałej szarży Dembele, który strzelił wyrównującego gola dającego awans. Ogółem zespół przyjezdnych jest w bardzo wysokiej formie.

W kadrze gości również spisuje się fantastycznie Bale, który już jest łączony z innymi klubami. Między słupkami dzisiaj stanie Lloris, który ostatnio nie mógł zagrać w meczu z Lyonem. W zespole natomiast zabraknie trzech kopaczy. Są nimi: HuddlestoneSandro, a także Defoe. Są to poważne straty. Niemniej możliwe również, iż nie zobaczymy Kaboula. Sporo braków, ale wciąż goście mają szeroką kadrę i dzisiaj Villas-Boas powinien spokojnie sobie poradzić ze zbudowaniem odpowiedniej jedenastki na ten mecz.

Pierwszy pojedynek padł łupem Tottenhamu w tym sezonie (3:1). Dzisiaj wiele wskazuje, iż mogą ponownie pokonać Młoty. Mają jednak kilka istotnych strat co może się przyczynić do niespodzianki, stąd też typujemy, iż będzie to otwarty i wyrównany bój. Wiele bramek powinno dzisiaj paść na Boleyn Ground.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.94 Unibet