Premier League: Wojciech Szczęsny vs. Artur Boruc


Arcyciekawy pojedynek w Premier League przed nami. Mianowicie dojdzie do pojedynku zespołów, w któych występują dwaj, Polscy bramkarze. Arsenal Londyn podejmie na Emirates Southampton. Będzie to zatem wielka rywalizacja dwóch, świetnych golkiperów - Wojciecha Szczęsnego oraz Artura Boruca. Który z nich wyjdzie zwycięsko?

Arsenal Londyn gra w sezonie rewelacyjnie. Pierwsze miejsce w tabeli i marzenia o pierwszym trofeum od dawna są niezwykle realne. Ostatnio co prawda przegrali z Manchesterem United, ale wiecznie nie można zwyciężać. Mimo to, Kanonierzy to wciąż jeden z głównych pretendentów do tytułu. Arsene Wenger ma znakomitą kadrę, którą budował od lat. Francuz doczekał się perfekcyjnej jedenastki, ale i ogromną zasługę za aktualne wyniki ma Wojciech Szczęsny.

Polski bramkarz Kanonierów dotychczas kapitulował dziesięciokrotnie w Premier League. Stracone bramki nie były jednak spowodowane winą Wojciecha Szczęsnego. Broni pewnie i jest on kluczową postacią drużyny. W meczu reprezentacji z Irlandią również zagrał świetnie, choć nie miał zbyt dużo pracy. Niemniej najistotniejsze, iż nie przepuścił żadnej bramki. Będzie on ponownie najważniejszym ogniwem zespołu. Kurs na to, iż zachowa czyste konto wynosi 2.14 w Unibet.

Southampton to natomiast największa niespodzianka w Anglii. Trzecie miejsce w lidze i niezwykle realne szanse na europejskie puchary. Największym bohaterem jest jednak Artur Boruc. Polak wpuścił tylko pięć bramek w lidze i zmierza po złote rękawice. Przepuścił co prawda jednego, niezwyklego kuriozalnego gola w meczu ze Stoke. Niemniej Polski bramkarz zapowiedział, iż odrobi stracone dwa punkty. Pewność siebie to mocny punkt zawodnika Świętych. Niemniej kurs na to, że utrzyma zerowy bilans w meczu w Londynie wynosi aż 5.50 w Unibet.

W poprzednim sezonie, Arsenal rozbił u siebie Southampton aż 6:1. Tym razem zapowiada się za niezwykle wyrównany pojedynek. Kluczowymi postaciami powinni być obaj bramkarze. Są oni bowiem w niezwykłej dyspozycji i któryś z nich powinien zachować czyste konto. Typujemy zatem to, iż przynajmniej jedna z ekip zakończy mecz z zerowym bilansem.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Obie strzelą? Nie, 1.80 Unibet