Puchar Anglii: Chelsea vs. Manchester United


Ogromnie emocjonujący mecz przed nami w ramach Pucharu Anglii. Będzie to powtórzone spotkanie. Chelsea Londyn tym razem u siebie, podejmie Manchester United. Pierwszy mecz po zaciętym starciu zakończył się wynikiem 2:2. Oba zespoły mają chrapkę na awans do kolejnej rundy, zatem będzie to ciekawy mecz.

Chelsea Londyn gra bardzo dziwny, przeplatany sezon. Nie potrafili się włączyć do walki o tytuł. Z Ligą Mistrzów szybko się pożegnali. Wciąż mają jednak szanse na Ligę Europejską oraz na puchar Anglii. Stąd też na mecz z Czerwonymi Diabłami wyjdą mocno zdeterminowani. Choć im nie idzie ostatnio - choćby porażka z Southamptonem - to na pewno motywacja będzie ogromna.

Trener Benitez również powinien wystawić tym razem pełną kadrę, bez żadnych eksperymentów. Demba Ba oraz David Luiz z resztą paczki powinna pojawić się na Stamford Bridge. 

Manchester United nie zamierza jednak odpuścić. Sir Alex Ferguson ma w zamiarze zdobycie chociaż podwójnej korony. Szkocki trener stawia mecz z The Blues na pierwszym miejscu. W pojedynku z Sunderlandem, zespół Czerwonych Diabłów wystąpił połowicznie w rezerwowym składzie. Także w poniedziałkowym pojedynku spodziewamy się pełnej, silnej kadry z Rooneyem na czele. Batalia zapowiada się niesamowicie. Niemniej ciężko wytypować faworyta.

Mecze Chelsea z Manchesterem United zawsze są bardzo emocjononujące i obfite w kontrowesje. Poza tym i w bramki. Jako, że ciężko wytypować faworyta, zamierzamy pójść w kierunku bramek. W ostatnich spotkaniach pada mnóstwo goli - choćby w spotkaniu pucharu ligi padło aż dziewięć trafień. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet