Puchar Anglii: Fulham vs. Sheffield United


Już dzisiaj odbędzie się powtórzony mecz Pucharu Anglii. Będzie to rywalizacja Fulham z ekipą z niższej ligi, Sheffield United. Pierwsza batalia zakończyła się wynikiem 1:1. Tym samym to dopiero dzisiaj rozstrzygnie się, która z ekip awansuje do kolejnej rundy.

Fulham (@ 1.55) w tym sezonie nie może mówić o dobrych wynikach. Plasują się bowiem na ostatnim miejscu w lidze i będą do końca walczyć o utrzymanie. Trzy ligowe porażki z rzędu to bardzo słaby wynik, a i przecież byli o krok od odpadnięcia z pucharu Anglii. Strzelili gola Sheffield pod koniec meczu, gdy to ich rywale grali w dziesiątkę. Dzisiaj jednak wydaje się, że powinni awansować.

Londyńczycy mają jednak ambicje by walczyć o utrzymanie, a i być może o puchar Anglii. Trener Meulensteen sięgnął do klubowego skarbca i zakupił z Olympiakosu Pireus, Mitroglou, który jednak dzisiaj nie zagra co jest wciąż problematyczne. Ponadto Duńczyk nie będzie mógł skorzystać z usług Amorebiety oraz Riise. Niemniej jako, że konkurencja kadrowa wzrosła, to i zmiennicy powinni dzisiaj pokazać się z lepszej strony.

Sheffield United (@ 6.00) reprezentuje League One, w której znajdują się w strefie spadkowej. Zatem jest różnica dwóch poziomów. Goście również nie błyszczą w ostatnim czasie. Przegrali w ostatnim starciu przeciwko Crewe 0:3. Ponadto dzisiaj zagrają bez swojego podstawowego pomocnika, Doyle'a, który wciąż jest zawieszony. Tym samym Sheffield będzie bardzo ciężko o dobry rezultat.

W pierwszym meczu padł remis 1:1. Wtedy to Sheffield dominowało, aczkolwiek Fulham skutecznie wykorzystało przewagę i ostatecznie zachowali szansę na awans. Po oknie transferowym w klubie z Craven Cottage wiele się zmieniło. Stąd liczymy na znacznie lepszy wynik zmienników gospodarzy i pokrycie handicapu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Fulham (-1 EH) @ 2.60 Unibet