Puchar Anglii: Leicester City vs. Huddersfield


Dzisiaj odbędzie się również jeden mecz w ramach Pucharu Anglii. Mianowicie będzie to powtórzone spotkanie, ze względu na remis w pierwszym. Leicester City tym razem u siebie zmierzy się z Huddersfieldem. Gospodarze są mocno faworyzowani, jednak to jest puchar. Pierwszy mecz i wynik 1:1 też o czymś świadczy. Która ekipa zatem przejdzie do kolejnej rundy?

Liecester City gra pierwszy, świetny sezon od wielu lat! Są blisko awansu do Premier League, który im się marzy i już zaszli daleko w pucharze Anglii. Dzisiaj staną przed szansą awansu jeszcze dalej. Forma gospodarzy jest dość wysoka, gdyby nie ostatnia porażka z Peterborough byłoby jeszcze lepiej. Mimo to wciąż są drużyną, która gra bardzo równą piłkę w tym sezonie. Potrafili przecież ograć Wolverhampton czy Middlesborough. Dzisiaj przed nimi znacznie łatwiejsze - teoretycznie - zadanie.

Vice liderzy nPower Championship zagrają dzisiaj bez jednego istotnego kopacza, Marshalla (29/4 pomoc). Do kadry jednak wróciło wielu kopaczy. Do dyspozycji trenera gospodarzy będą ponownie Dyer (29/2 pomoc), James (15/1 pomoc) czy też Waghorn (21/3 napad). Zatem zastępstwo Marshalla nie powinno sprawić kłopotu.

Goście przez większą część sezonu kompletnie nie radzili sobie na zapleczu Premiership. Ostatnio łapią jednak wzwyżkę formy, przez co zajmują osiemnaste miejsce w tabeli i będą się bronić przed spadkiem do samego końca. W ostatniej kolejce zremisowali nawet z lidere, Cardiff! To bardzo motywujący wynik, który podwyższy morale drużyny. Przegrali też z Derby County, czy też ograli Crystal Palace 1:0. Ciekawe jak dzisiaj się zaprezentują.

Huddersfield Town ma same złe wieści przed tym meczem. Ostatnio kontuzji nabawił się podstawowy napastnik, Beckford (13/3), a także nie wiadomo czy zagrają Vaughan (20/5 napad) oraz Lee Novak (25/4 napad). Jeśli tak też się stanie to pan Lillis będzie miał ogromny kłopot z rozstawieniem linii napadu na ten pojedynek.

Poza remisem w pucharze Anglii oba zespoły już spotkały się dwa razy. W obu meczach ligowych to Leicester było mocniejsze. Pokonali ich ostatnio u siebie aż 6:1!!! Dzisiaj zapewne oba zespoły będą o tym pamiętać i to stawia gospodarzy w roli faworyta. W dodatku braki u gości wyglądają poważniej. Wygrana Leicester City to nasz typ na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Leicester wygra, 1.35 Unibet