Puchar Anglii: Manchester United. vs. Fulham


Ponownie zawitamy w Anglii. Tym razem na rozgrywkach Pucharu Anglii. Odbędzie się dzisiaj wiele ciekawych konfrontacji, jednak najbardziej emocjonująco wygląda pojedynek na Old Trafford. Manchester United podejmie zespół Fulham. Diabły tym razem chcą awansować bez większych komplikacji i jeśli nie zlekceważą przeciwnika to spokojnie powinni dzisiaj wygrać.

Diabły grają bardzo udany sezon. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mają pięć oczek przewagi nad lokalnym przeciwnikiem. Forma również dopisuje. Nie przegrali od dłuższego czasu i mają chrapkę na potrójną koronę. Sir Alex Ferguson przykłada się do tego turnieju tak samo jak do Ligi Mistrzów czy nawet Premiership. Stąd też sądzimy, iż będzie chciał tak ułożyć zespół by być spokojnym awansu już po pierwszej połowie. W ostatnim starciu z Tottenhamem, Diabły grały zbyt zachowawczo i stąd padł gol na 1:1 - dzisiaj na pewno nie popełnia tego samego błędu.

W kadrze drużyny z Old Trafford wciąż zabraknie Younge'a, który lecz kontuzjie, a także Evansa. Zespół jednak jest teraz na tyle silny, że obaj panowie powinni zostać solidnie zastąpieni. Kagawa wraca do formy, a i być może ujrzymy Naniego od pierwszych minut.

Fulham gra przeciętny sezon i ich miejsce w Premier League najlepiej to odwzorowuje - czternasta pozycja. O pucharach mogą zapomnieć, chyba, że wyeliminują dzisiaj Manchester United i w dalszej części turnieju będą spisywać się fenomenalnie. Jest to jednak mocno naciągany scenariusz i zarazem mało prawdopodobny. Zespół z Londynu gra jednak ostatnio nieźle. Jedyną porażkę ponieśli z vic liderem, ale to nie oznacza, że nagle ich forma wzrosła. Rywale byli z niższej półki, co zarazem daje nam odpowiedź na lepszą dyspozycję Fulham.

Dzisiaj Berbatov powróci na Old Trafford. Kibice powinni go przyjąć bardzo dobrze, ponieważ wciąż pamiętają jak strzelał dla Diabłów. Mimo to, dzisiaj nie powinien pomóc swojej drużynie w awansie. W dodatku w kadrze zabraknie aż trzech kopaczy: DiarryRichardsona oraz Freia. Są to bardzo poważne absencje. Ciężko też będzie zastąpić tych kopaczy,

W tym sezonie już raz oba zespoły się spotkały. Manchester United pokonał rywala na własnej murawie 3:2. Był to ciężki mecz. Dzisiaj kadrowo zespół gospodarzy wygląda dużo solidniej i nie powinniśmy być świadkami innego wyniku niż wygrana Czerwonych Diabłów. Sugerujemy zatem, iż to Manchester dzisiaj wygra.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Diabły wygrają, 1.28 Unibet