Puchar Anglii: Oldham vs, Liverpool


W tym sezonie faworytom gra się bardzo ciężko w Pucharze Anglii. Manchester City czy Arsenal ledwo wygrały swoje mecze. Chelsea jest blisko odpadnięcia, a jedynie Manchester United zagrał bardzo dobrze i pewnie awansował. Dzisiaj natomiast Oldham zmierzy się z Liverpoolem. The Reds już mieli przebój w poprzedniej rundzie i dzisiaj muszą wyjść mocno skupieni by nie pokpić sprawy.

Oldham gra w League One. Jest to ekipa, która ciągle gra na tym samym, częściej słabym poziomie. W lidze zajmują dopiero dziewiętnaste miejsce i muszą uważać by nie spaść do niższej klasy rozgrywek. W pucharze Anglii w poprzedniej rundzie dość nieoczekiwanie pokonali Nottingham Forrest 3:2. Poza tym nie radzą sobie najlepiej. Przegrali trzy ostatnie mecze w lidze. Jest kryzys w tej drużynie. Polegli dość łatwo i dzisiaj zapowiada się, że już nie dokonają kolejnego cudu.

Gospodarze zagrają dzisiaj bez Deana Furmana (23/1 pomoc), który poleciał na Puchar Narodów Afryki. Jest to bardzo poważny ubytek w tej formacji i będzie bardzo ciężki do zastąpienia.

Liverpool gra w kratkę w tym sezonie. Świetne rezultaty przeplatają fatalnymi. Widać, że ta ekipa ma potencjał, ale nie zawsze ten wulkan umiejętności wybucha. Dzisiaj jednak wszystko wskazuje, iż może wybuchnąć. W Premiership zajmują siódme miejsce i daje to nadzieje na europejskie puchary w kolejnym sezonie. Ostatnia forma The Reds jest wyśmienita. Na 5 spotkań ulegli jedynie w meczu z Manchesterem United - zagrali wtedy świetną drugą połowę. W poprzedniej rundzie pucharu ledwo ograli Mansfield i dzisiaj wszyscy mają nadzieję, iż goście wygrają w dość gładki sposób - bez niepotrzebnych ekscesów.

W zespole z LIverpoolu nie zagra Pepe Reina, który wciąż narzeka na kontuzje. Zastąpi go między słupkami Brad Jones. Problem jest też formacji obrony. Jose Enrique wciąż jest kontuzjowany, a Glen Johnson być może nie wystąpi z podobnego powodu. Jest to spory mankament w zespole, lecz z tak słabym przeciwnikiem wszystko powinno pójść gładko.

Poprzedni sezon również dał szansę obu zespołom na spotkanie. Wtedy to Liverpool wygrał 5:1! Dzisiaj goście również powinni wygrać. Może nie aż tak łatwo, ale powinni. Są w lepszej kondycji, forma dopisuje to i morale poszły do góry. Typ na wygraną gości wygląda najbardziej optymalnie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Liverpool wygra, 1.25 Unibet