Puchar Anglii: Sherffield Utd. vs. Fulham FC


Dwa spotkania w ramach Pucharu Anglii przed nami dzisiaj. Ciekawiej jednak będzie podczas spotkania Sheffield United z ekipą z Premier League, Fulham. Pojedynek ten nie ma zdecydowanego faworyta, co dodaje smaczku. Niemniej mimo wszystko, jeśli to goście odpadną będzie to lekka niespodzianka.

Sheffield United FC (@ 2.40) to zespół, który reprezentuje League One. Zatem dla nich to na pewno lekki sukces - czwarta runda pucharu Anglii. I dzisiaj również nie są skreślani przez ekspertów. Gospodarze bowiem wyeliminowali w pierwszej rundzie AV, ale niestety ich forma nie jest wysoka. Porażki i remisy w lidze dają im miejsce w strefie spadkowej. Niemniej Sheffield zagra dzisiaj w pełnym składzie.

Fulham (@ 2.85) nie radzi sobie w obecnym sezonie w Premier League. Są zaledwie jedno oczko nad strefą spadkową i kwestią priorytetową w tym sezonie jest utrzymanie się w lidze. Forma Londyńczyków jednak ostatnio wygląda nieco lepiej. Zespół Meulentsteena wyeliminował gładko Norwich i co prawda przegrał ostatnio z Arsenalem, ale mieli swoje szanse z Kanonierami dzisiejsi goście.

Goście dzisiaj na pewno podejdą do meczu w częściowo rezerwowym składzie. Szansę powinni otrzymać tacy kopacze jak David, czy też inny młodzieniec, Tankovic. Holenderski szkoleniowiec nie chce ryzykować kontuzjami, ale w razie kłopotów w meczu wpuści tak doświadczonych zawodników jak Bent lub Taarabt.

Oba zespoły nie widziały się ze sobą od 2007 roku. Wtedy jednak w Premier League zawsze wygrywali gospodarze. Dzisiaj mecz nie ma zdecydowanego faworyta. Niemniej to goście powinni tutaj powalczyć o awans. Muszą odnieść jakieś pomniejsze sukcesy by budować morale. Wygrana gości, ale w razie remisu otrzymamy zwrot to nasza propozycja.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Fulham (DNB) @ 2.02 Unibet