Puchar Anglii: West Brom Albion vs. QPR


Powtórki spotkań w pucharze Anglii rozpoczynają się dzisiaj. Jednym z najciekawszych spotkań będzie rywalizacj West Bromwich Albionu z ekipą Queens Park Rangers. Outsider Premiership rzutem na taśmę pozostawił sobie szansę gry w kolejnej rundzie tego prestiżowego turnieju, strzelając gola na 1:1 w 92 minucie. Stąd też dzisiejsza batalia zapowiada się arcyciekawie!

Zespół West Bromu radził sobie nadzwyczaj dobrze przez większą część sezonu w Premier League. Wciąż mogą być zadowoleni, ponieważ zajmują wysoką, siódmą pozycję w tabeli. Wcześniej jednak byli już w TOP 4, które gwarantowało walkę o Ligę Mistrzów. Ostatnimi czasy stracili jednak werwę i aż trzykrotnie ulegli w Premiership. Pogromcami były zespoły Manchesteru United, Fulham (bardzo niespodziewanie), a także Readingu. Ten ostatni mecz ukazał, że stracili polot i będą musieli ponownie się skoncentrować by włączyć się do walki o puchary!

Zespół gospodarzy będzie dzisiaj najprawdopodobniej w bardzo silnym składzie. Najprawdopodobniej, ponieważ wciąż nie wiadomo czy zagra OdemingwieReidLong, a bez nich ten zespół traci na wartości, szczególnie w ofensywie. Na pewno jednak nie ujrzymy Fortune'a.

QPR prowadzone przez Redknappa zaczęło zyskiwać nieco punktów, choć to wciąż za mało i niestety utrzymują ostatnią pozycję w tabeli. Mimo to widać ogromny progers. W ostatnich dwóch kolejkach Premier League poskromili dwóch potentatów. Ograli wielkie Chelsea i to na Stamford, a poza tym bezbramkowo zremisowali przeciwko Tottenhamowi. To są bardzo dobre rezultaty. Widać, że ten szkoleniowiec potrafi wycisnąć ogromny potencjał kadrowy londyńskiego zespołu.

W kadrze gości na pewno nie zagra aż czterech kopaczy. Kontuzjowani są Zamora, Johnson oraz Hoilett, natomiast na Puchar Narodów Afryki poleciał DiakitePoza tym ostatnim absencje neizbyt groźne, ponieważ są to w większości długoterminowe absencje.

Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i uważamy, że ciężko zająć miejsce którejś ze stron. Będzie to otwarty pojedynek, ponieważ obu zespołom bardzo zależy na awansie do kolejnej fazy tego turnieju. Typujmey zatem typ na powyżej 2.5 gola w tym meczu.

Zarejestruj się i zgarnij binus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.80 Unibet