Puchar Anglii: West Ham vs. Manchester United


Rozpoczynamy batalię w Pucharze Anglii. Te prestiżowe rozgrywki na Wyspach są bardzo ważne dla każdego klubu. Dzisiaj pojedynków będzie sporo, ale najciekawiej zapowiada się mecz West Hamu United z ekipą Manchesteru United. Faworytami oczywiście są goście, ale gospodarzy nie można skazywać z góry na porażkę. Czy Młoty są w stanie zagrozić Diabłom?

Zespół West Hamu radzi sobie bardzo dobrze w Premier League jako beniaminek. Zajmują bezpieczne, jedenaste miejsce w tabeli i nie powinni mieć problemów z utrzymaniem. Mają jednak chrapkę na puchary i ten turniej może m to zapewnić. Niemniej trafili bardzo pechowo w losowaniu, bo na Diabły. Ostatnia forma Młotów jest słabiutka. Polegli w trzech starciach, a ich pogromacmi byli Liverpool, Everton oraz fatalnie grający Reading. Poza tym remis z West Bromem i jedna wygrana w poprzedniej kolejce przeciwko Kanarkom z Norwich. Dzisiaj będzie im niesamowicie ciężko ogarnąć się w meczu z Manchesterem.

W zespole gospodarzy brakuje kilku kopaczy. Nie grają bowiem Carroll (10/1 napad), Diame (16/2 pomoc) oraz O'Brien (16/2 obrona). Dobrą wieścią jest powrót do kadry Nolana (19/5 pomoc)Collinsa (16/0 obrona). W zespole gospodarzy nie ujrzymy najprawdopodobniej nowych kopaczy, tj. Cole'aChamakha.

Czerwone Diabły grają świetnie. Nie brakuje im niczego, a ostatnia forma jest naprawdę imponująca. Wciąż spokojnie przewodzą w Premier League i nie mają zamiaru oddać tego prowadzenia. Pięć ostatnich starć zespołu z Manchesteru to aż cztery wygrane i jeden przypadkowy remis z Łabędziami. Ogrywali natomiast takich rywali jak: Sunderland, Newcastle, West Bromwich oraz Wigan. Grają fantastyczny futbol i widać, że Sir Alex Ferguson ma w tym sezonie chrapkę na kilka tytułów.

W United brylują Hernandez oraz Van Persie, którzy na zmianę zdobywają gole. Holender aktualnie zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców. Meksykanin natomiast gra świetnie zastępując Rooneya, którego dzisiaj ponownie nie zobaczymy. W kadrze zabraknie również Naniego. Do zespołu jednak wrócił Kagawa, który dzisiaj powinien wyjść w podstawowym składzie.

Nie ma żadnych wątpliwości, iż to zespół prowadzony przez słynnego Szkota jest dzisiaj faworytem. W tym sezonie już raz spotkały się oba zespoły i górą po wyrównanej batalii był Manchester United (1:0). Od tamtego sporo się zmieniło i naszym zdaniem dzisiaj z dużo większym spokojem Diabły powinny wygrać w tym spotkaniu. Naszą sugestią jest zatem spokojna wygrana Manchesteru United.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Manchester wygra, 1.75 Unibet