Puchar FA: Altrincham vs. Burton Albion


     Pierwsza runda Pucharu Anglii powoli dochodzi do końca. Altrincham podejmie na własnym stadionie ekipę wyżej notowaną, Burton Albion. Oba zespoły dzieli co najmniej klasa, ale jednak to jest puchar stąd też nie ma co zwracać uwagi na różnice poziomów. Mecz będzie bardzo ciekawy. Kto zatem podoła i awansuje fo kolejnej fazy tego prestiżowego turnieju?

     Altrincham to zespół z Conference League Północ. Zajmują w niej dwunaste miejsce i raczej nie włączą się do walki o awans na wyższy poziom. Są też w beznadziejnej formie w lidze. Polegli w ostatnich trzech spotkaniach. Polegli z przeciętnym Workingtonem, nieco lepszy Guiseley oraz ze słabo spisującym się Solihull Moors. Później rozegrali mecz właśnie z Burtonem na wyjeździ, gdzie padł wynik 3:3! Była to niespodzianka. A co ciekawe, Altrincham był bardzo bliski awansu, ponieważ Burton zremisował w ostatnich sekundach spotkania. W weekend też rozegrali inny mecz, przeciwko Worcester City w pucharze dla niższych lig angielskich. W dzisiejszym meczu gospodarze zagrają bez kapitana, Densmore'a. To jest bardzo istotna absencja i może mieć wpływ na przebieg dzisiejszej rywalizacji.

     Burton Albion to ekipa z League Two. W lidze tej radzą sobie nieźle, ponieważ zajmują siódme miejsce, które już gwarantuje walkę w Play-Offach o awans wyżej. Poza tym też ostatnio przyjezdni są w bardzo dobrej dyspozycji. Poza porażką w ostatniej kolejce z Cheltehamem grają bardzo dobrze. Pokonali słabsze Plymouth oraz wyżej notowany Bradford. Poza tym też wywalczyli punkt w rywalizacji przeciwko drugiej w tabeli, ekipie Port Vale. Oczywiście w między czasie zremisowali też właśnie z dzisiejszym rywalem. Ogółem to zespół niezły i wciąż oscylują na granicy League One, a League Two - są zespołem równym. W dodatku dzisiaj wraca do składu podstawowy pomocnik McCrory - to bardzo dobra nowina dla przyjezdnych. I warto też wspomnieć, że nie mają żadnych poważnych absencji.

     W pierwszym meczu było 3:3 i widać, że Burton zlekceważył rywala. Dzisiaj jednak powinni zdominować mecz i awansować. Brak kapitana w ekipie gospodarzy to spora strata, poza tym silna kadra Burtonu na ten mecz. Kurs bardzo przyzwoity. Polecam pograć na wygraną gości po bardzo dobrym kursie - są zespołem ewidentnie lepszym.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Burton Albion wygra, 1.90 Unibet