Puchar FA: MK Dons vs. Cambridge City


     Pierwsza runda Pucharu Anglii. Dzisiaj zostaną rozegrane głównie pojedynki powtórzone - w pierwszych spotkaniach padł bowiem remis. Jednym z tych spotkań będzie rywalizacja MK DonsCambridge City. Faworyt jest tylko jeden, ale jednak w poprzednim spotkaniu doszło do niespodzianki. Jak będzie dzisiaj?

     Milton Keynes Dons to zespół z League One i walczą o awans do nPower Championship. Mają sporo szans, jednak też chcą chociaż się pokazać w pucharze Anglii, zatem muszą powalczyć w dzisiejszym dniu o awans. Ich forma jest bardzo wysoka. Nie przegrali od 4 spotkań. Jedyną porażką, którą ponieśli w ostatnich 5 spotkaniach to przegrana z Crawley, co nie dziwi. I poza remisem właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem, wygrali 3 mecze. Zmiażdżyli w wyjazdowym spotkaniu Scunthorpe 3:0, później w dwóch pojedynkach u siebie wygrali po 1:0 z Leyton Orient oraz Shefield United. To bardzo dobre wyniki. W dzisiejszym meczu gospodarze zagrają bez Luke'a Chadwicka co jest ogromną stratą. Ten zawodnik to filar w drużynie dzisiejszych gospodarzy. Do kadry może jednak wrócić Dan Powell co może skutkować dobrym zastąpieniem wcześniej wymienionej absencji.

     Cambridge City to zespół z niższych lig angielskich. W swojej lidze grają nieźle. Zajmują ósme miejsce i może również podejmą walkę o awans do wyższej klasy rozgrywek. Ich forma jest niezła. Wygrali 3 na ostatnie 5 spotkań. W kwalifikacjach do pucharu Anglii pokonali AFC Totton 3:2, a w lidze zwyciężyli z Bedford Town, a także z Bedworth United. Poza tym polegli na terenie Hempstead Town. To są bardzo dobre wyniki. Wygląda też na to, że zagrają niemal pełną kadrą. Nie wystąpi jedynie Ieuan Lewis co jest sporą stratą dla tej ekipy. 

     H2H poza remisem w ostatnim spotkaniu, lata temu również spotkali się w tym turnieju. MK Dons wygrali 1:0. Dzisiaj są jednak ogromnymi faworytami i nie ma wątpliwości, iż przejdą dalej. Powinni też zagrać niemal pełną kadrą, a mają naprawdę solidną kadrę i dużo lepszą od ich dzisiejszego przeciwnika. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.50 Unibet