Puchar FA: Plymouth vs. Lincoln City


Pierwsza runda pucharu FA. Walkę rozpoczynają drużyny z niższych lig. Ciekawym meczem w środowy wieczór, będzie konfrontacja Plymouth Argyle z zespołem Lincoln City. Obie drużyny dzieli jedna klasa rozgrywek. Tym samym, to gospodarze są faworytami meczu. Lincoln stać na niespodziankę?

Plymouth Argyle reprezentuje League Two. Nie radzą sobie jednak zbyt dobrze w tej lidze. Zajmują dopiero 18. miejsce w tabeli i będą walczyć o utrzymanie w lidze. Niemniej ostatnio widać progres w ekipie gospodarzy. Nie przegrali od pięciu spotkań. Pokonali w tym czasie Mansfield i Northampton. Dzisiaj w powtórce meczu z Lincolnem, będą zatem faworytami.

W drużynie gospodarzy nie ma większych absencji. Zabraknie jedynie Morgana (10/1 napad). Niemniej w jego miejsce, zagrać powinien wypożyczony Tope Obadeyi (1/1 napad). Młody Anglik zaliczył debiut w meczu z York City i już wpisał się na listę strzelców. Dzisiaj ma poprowadzić Plymouth do następnej rundy, pucharowej batalii.

Lincoln City to drużyna z Conference League. Niemniej podobnie jak rywale, nie mają udanego sezonu. Plasują się na zaledwie 16. miejscu i również muszą uważać na swój byt. Wyjazdy gościom nie wychodzą zbyt dobrze. Przegrali ostatnio z Forest Green aż 1:4. Tym samym nie będą mieli łatwo. Ponadto nie zagra w dzisiejszym meczu wypożyczony napastnik, Sharpe (2/1). Zatem przyjadą osłabieni.

Pierwszy mecz obu ekip zakończył się wynikiem 0:0. Niemniej to Plymouth zdominowało ten mecz i było o krok od zwycięstwa i upragnionego awansu. Dzisiaj w roli faworyta na pewno będą chcieli osiągnąć swój cel przed własną publicznością. Sądzimy, iż tego dokonają i awansują.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Plymouth wygra, 1.83 Unibet