Puchar LDV Vans: Torquay vs. Portsmouth


Rozpoczynają się rozgrywki pucharowe, dla niższych lig angielskich. Mianowicie chodzi o puchar LDV Vans. To na pewno szansa dla znacznie słabszych zespołów by zabłysnąć. Takimi są Torquay United oraz Portsmouth. Oba zespoły powinny nam stworzyć ciekawe widowisko.

Torquay United reprezentuje League Two. Rywal z resztą podobnie. Zatem mecz z tej samej ligi. Nie będzie to też tylko bój pucharowy, ale i psychologiczny, przed spotkaniami w rozgrywkach ligowych. Gospodarze to jednak żaden potentat. Mają słabą kadrę i prędzej będą walczyć o utrzymanie, niż o jakieś wyższe cele. Zespół ten pokazuje to już od początku ligi. Zajmują miejsce w dolnej połowie. Ponadto pożegnali się z pucharem ligi, a i przegrali kilka ligowych spotkań. Tym samym i dzisiaj nie będzie im łatwo.

Portsmouth to zespół, który ze szczytu spadł na samo dno. Jeszcze kilka sezonów temu grali w Premier League. Teraz pałętają się gdzieś w League Two. Ponadto ich forma również jest niestabilna. Podobnie wystartowali co rywale. Również odpadli z Capital One Cup. Ostatnio ulegli na własnej murawie z Chesterfieldem. Niemniej rywale byli znacznie lepiej uspospobieni. Mają też znacznie solidniejszą kadrę.

Kadrowo przyjezdni to już kompletnie odmieniona ekipa. Z wyróżniających postaci jest jednak Connolly (5/4 napad). Ten napastnik jest znakomity. Gra już od dwóch sezonów w zespole Portsmouth. Aktualnie jest jednak wyróżniającą się postacią w zespole. Na pewno będzie pomocny w dzisiejszym meczu.

Goście po spadku na pewno są głodni sukcesów. Dzisiaj będą niezwykle zmotywowani. Torquay to drużyna niebywale przeciętna i prędzej woli się skupić na grze w lidze, niż w pucharze. Tym samym typujemy wygraną gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Portsmouth wygra, 2.45 Unibet