Rusza nowy sezon Premier League!


W nadchodzący weekend rozpocznie się kolejny sezon Premier League. Powinien być on jeszcze ciekawszy niż poprzednie. Sporo roszad, sporo inwestycji. Ponadto nie tylko wielkie kluby będą liczyć się w walce o europejskie puchary. Spodziewamy się niebywale wyrównanego sezonu w angielskiej Premiership.

Faworytami do tytułu powinny być zespoły, z najwyższej półki. Mianowicie Manchester UnitedManchester CityChelsea Londyn oraz Arsenal Londyn. Wszystkie te zespoły powinny ze sobą rywalizować o najważniejszy cel w Anglii. Niemniej najpierw muszą wyjaśnić się też kwestie transferowe. Z wyżej wymienionych Arsenal oraz obrońcy tytułu wciąż nie dokonały poważniejszych zakupów. Do Kanonierów dołączył francuski talent, Sanogo, a do Czerwonych Diabłów Varela oraz oficjalnie grę rozpoczął Zaha. Niemniej to wciąż za mało. The Citizens pozyskali znakomitego Negredo, a i kilku innych, jakże ciekawych zawodników. Zespół prowadzony przez Jose Mourinho natomiast także poszukuje gwiazd i czeka na transfer Rooneya. Niemniej The Blues również nie próżnowali i pozyskali kilka talentów.

W tym sezonie słabiej powinien się spisywać Tottenham Hotspur. Jeśli transfer Bale'a - a jest on podobno na ostatniej prostej - dojdzie do skutku to zespół straci sporo na swojej sile. Już na pierwszy mecz nie został powołany, podobno nie jest to przypadek. Niemniej Andre Villas-Boas nie ma zamiaru się poddawać. Sprowadził Soldado czy Paulinho. Jeśli odejdzie fenomenalny Walijczyk, powinien wzmocnić zespół jeszcze mocniej, choć zastąpienie Garetha nie będzie należało do łatwych.

Pod znakiem zapytania stoi dyspozycja Liverpoolu. Wciąż nie wiadomo co z transferem Luisa Suareza. Media jednak podały, że zostanie i tym samym ma zostać przygotowany kosmiczny kontrakt dla Urugwajczyka. Brendan Rodgers w tym momencie będzie miał kłopot z ofensywą częściowo rozwiązany. Na razie jednak transfery przeciętne - Luis Alberto czy Kolo Toure to nowe nabytki. Jeśli The Reds nie sprowadzą jeszcze kilku znakomitych zawodników, to ponownie będzie im ciężko o kwalifikację do Ligi Mistrzów i pozostanie walka o Ligę Europy. Koguty dokonały znacznie mocniejszych wzmocnień.

Wśród czarnych koni rozgrywek najmocniejszym z nich będzie Sunderland. W tym oknie transferowym Paolo Di Canio dokonał snakomitych transferów. Do zespołu doszli tacy zawodnicy jak: AltidoreGiaccherini czy Cabral. Ponadto w najbliższych dniach być może dołączy Osvaldo. Jeśli i ten transfer wypali to Koty będą niebywale silne w tym sezonie. Tym samym rozgrywki będą jeszcze ciekawsze niż dotychczas.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!