Środa z Premier League!


Bardzo mocna kolejka w Premier League. Wczoraj odbyło się już kilka spotkań. Niespodziewanym wynikiem zakończył się mecz QPR z City, gdzie padł bezbramkowy remis! Dzisiaj kolejne interesujące pojedynki. Najciekawiej zapowiada się mecz Arsenalu Liverpoolem, gdzie oba zespoły walczą o puchary. Reading vs. Chelsea - mecz istotny dla gospodarzy w szczególności. Norwich vs. Tottenham - Koguty chcą dogonić Chelsea - czy są w stanie?

Hit na Emirates zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oba zespoły grają całkiem niezłą piłkę, lecz to Liverpool ostatnio zawiódł. Ulegli bowiem z Oldham w pucharze Anglii! To bardzo zaskakujący rezultat. Dzisiaj zatem muszą powalczyć o punkty, by zwiększyć morale po tej niesamowitej wpadce. W angielskich rozgrywkach została im tylko liga i Rodgers ma zamiar wywalczyć awans, przynajmniej do LE. Gospodarze dzisiejszej batalii awansowali dalej, choć również łatwo nie mieli z Brightonem. W dzisiejszym meczu oba zespoły wystąpią w bardzo silnych składach. Do zespołu The Reds wrócili ReinaEnriqueJohnson co umacnia defensywną formację. Kanonierzy natomiast nie muszą martwić się o występ Vermaelena. Dzisiejszy mecz będzie bardzo zaciekły i mimo poprawy linii obrony w obu zespołach spodziewamy się wysokiej liczby goli. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten mecz.

Kolejny mecz zapowiada się jednostronnie. Reaing zagra bowiem z Chelsea. Goście z Londynu złapali zadyszkę w ostatnim czasie. Odpadli z pucharu ligi po remisie ze Swansea. W weekend natomiast zagrali fatalnie przeciwko Brentford i muszą dograć mecz by wywalczyć awans... W zespole zabraknie Hazarda, a pod znakiem zapytania stoi wystę CechaLuiza. Jeśli dojdzie do tego, iż nie zagrają to The Blues będą w kropce. Gospodarze bez większych braków i dzisiaj na pewno wyjdą z wszelką motywacją na ten mecz, muszą walczyć o punkty by się utrzymać. Nasz tym na ten mecz to +1 na gospodarzy.

Kanarki zagrają z Kogutami u siebie. Ten mecz mimo wszystko zapowiada się bardzo równo. Norwich już nie jednej, wielkiej drużynie zabrało punkty. Dzisiaj będą przed szansą by Tottenham dołączył do Arsenalu czy Manchesteru United. Obie drużyny zagrają dzisiaj w najsilniejszych składach. W dodatku w zespole Kogutów może zadebiutować nowy nabytek, Holtby. Obie drużyny odpadły ostatnio z pucharu i dzisiaj będą w pełni zmotywowani do walki o punkty. Mimo wszystko to dzisiaj goście wyglądają dużo mocniej i powinni wygrać. Sugerujemy, iż Koguty wyjadą z Norwich z trzema punktami.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typy: Powyżej 2.5 (Ars. - Liv.), 1.70 Unibet | Reading (+1 EH), 2.55 Unibet | Tottenham wygra, 1.80 Unibet

Osobno pojawi się artykuł o meczu Manchester United vs. Southampton!