Suarez z nowym kontraktem sponsorskim?!


Do niecodziennego wydarzenia doszło podczas ostatniego spotkania w Premier League. Na Anfield w meczu Liverpoolu Chelsea Londyn doszło bowiem do... ugryzienia. Luis Suarez był głównym bohaterem całego zdarzenia. A jego ofiarą stał się obrońca The Blues - Branislas Ivanovic. Po tym zajściu media zaczęły się zastanawiać czy Urugwajczyk nie znajdzie nowego sponsora - czy tak też się stanie?

Znany z wielu mało wysublimowanych zdarzeń Luis Suarez ponownie zaistniał na arenie międzynarodowej. Wcześniej łączony z rasistowskimi odzywkami czy też zachowaniami, a także z agresywnym podejściem do futbolu, tym razem pogryzł swojego rywala. Urugwajczyk ponownie udowodnił, że poza ogromnym talentem piłkarskim jest też bardzo wybuchową postacią. Jego ofiara - Ivanovic - odczuł fatalne zachowanie napastnika The Reds. Niemniej Serb po tym jak został przeproszony przez swojego oprawcę zapowiedział, iż nie wniesie oskarżenia.

Angielska federacja piłkarska nie była jednak już tak łaskawa. Zawodnik Liverpoolu otrzymał 10 spotkań kary, które przyjął bez odwoływania się. Przyjął karę z pokorą, po tym jak przyznał się do czynu i wyraził skruchę. Niemniej na pewno federacja nie złagodziłaby kary za "kanibalizm". Sezon dla Urugwajczyka zatem się skończył i królem strzelców najprawdopodobniej będzie zawodnik Manchesteru United - Robin Van Persie. Będzie to zatem bolesna kara dla niego.

Urguwajczyk może jednak skorzystać na całym zajściu. Podobno szykuje się nowy kontrakt sponsorski dla zawodnika Liverpoolu. McDonaldsKFCBurger King, a także Orbit będą się starać o indywiudalny kontrakt z bohaterem ostatniego weekendu na Wyspach. Pytanie tylko z którą z tych korporacji Suarez ewentualnie podpisze kontrakt?

Kursy na to, iż będzie to KFC wynoszą 200.0, McDonalds 150.0, na Orbit oraz Burger Kinga to 100.0. Naszym zdaniem Luis Suarez idealnie wkomponowałby się w Burger Kinga i to oni w naszej opinii są najbliżej podpisania kontraktu ze słynnym napastnikiem. Stąd też polecamy typ w tę stronę - Burger King sponsorem Luisa Suareza.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Luis Suarez podpisze kontrakt z Burger Kingiem, 100.0 Unibet