Primera Division: Godoy Cruz vs. Racing Club


     Piętnasta kolejka w argentyńskiej Primera Division trwa - została rozdzielona w środku tygodnia. Dzisiaj przed nami mecz dwóch wyrównanych zespołów. W roli gospodarza zobaczymy ekipę Godoy Cruz. Rywalem natomiast będzie Racing Club de Avellandea. Mecz zapowiada się bardzo interesująco. Kto jednak wygląda lepiej przed tym spotkaniem?

     Godoy Cruz to zespół aktualnie ze środka tabeli, jednak do czołówki zbyt wiele nie tracą. Zajmują dziesiąte miejsce i w razie wygranej będą mogli wskoczyć co najmniej 3 pozycje wyżej. Ostatnia forma gospodarzy jest jednak fatalna. Zremisowali 3 spotkań i dwukrotnie polegli. Remisy wywalczyli z zespołami raczej lepszymi: Colonem i Newell's Old Boys, a także ze słabszym San Lorenzo. Porażki jednak nie powinny już dziwić, choć może wynik jednej tak - 0:5 z River Plate. W ostatniej kolejce przegrali z liderem - Velezem. Mecz był dość dobry w wykonaniu Godoy Cruz. W niezłej formie jest Obolo, który ostatnio dość dużo strzela. Poza tym do kadry po zawieszeniu wraca obrońca Curbelo. To dobre wieści dla gospodarzy, dzisiaj zatem powinni powalczyć.

     Racing Club de Avellandea to ekipa teoretycznie mocniejsza, są aż o 5 pozycji wyżej niż ich przeciwnik, ale dzieli oba zespoły różnica zaledwie 4 punktów. W razie jednak zwycięstwa dzisiaj przeciwko ekipie Godoy Cruz, goście będą mogli wskoczyć nawet na trzecie miejsce. To jednak będzie dość ciężkie zadanie. Przyjezdni również nie są w formie ostatnio, ale to już wygląda lepiej niż u gospodarzy. Trzy remis, porażka i zwycięsto to forma Racingu. Pokonali Colon na wyjeździe co jest dobrym rezultatem, zremisowali z fatalnym Tigre, dobrym Newell's Old Boys i przeciętnym Arsenalem. W między czasie też doznali porażki z liderem. Przyjezdni dzisiaj możliwe, że zagrają bez Sanda (13/2 napda), więc to mogłaby być spora strata. Do kadry natomiast wróci Corvalan - czołowy pomocnik.

     H2H na korzyść Godoy Cruz - wygrali 3 z ostatnich 4 spotkań. Dzisiaj również wyglądają solidnie. Po tak fatalnej serii musi przyjść w końcu lepszy dzień. Goście również bez tej werwy, w dodatku możliwe, że zagrają mocno osłabieni. Dlatego polecam typ na gospodarzy, lecz w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Godoy Cruz (DNB), 1.66 Unibet