Puchar Holandii: AZ Alkmaar vs. PSV Eindhoven


Poza puchrem Belgii rozgrywany jest też finał w pucharze Holandii. Ekipa AZ Alkmaar podejmie drużynę PSV Eindhoven. Dwa waleczne zespoły rozegrają mecz w Rotterdamie. PSV jest faworytem tego pojedynku, niemniej AZ Alkmaar na pewno nie odpuści.

Zespół AZ Alkmaar ten sezon w Eredivisie może spisać na straty. Zajmują 10. miejsce i jeśli się postarają mogą wskoczyć do play-offów o LE. Niemniej nie jest im to zbyt potrzebne, ponieważ zagrają mimo to w pucharach, dzięki finałowi. Zatem całe skupienie zostanie przeznaczone na dzisiejszy bój. Forma zespołowi dopisuje w ostatnim czasie. Wygrali dwukrotnie po 4:0. Pokonali Fryzów, a także Zwolle FC. Morale są wysokie, to i dzisiaj powalczą.

AZ Alkmaar dzisiaj podejdzie do meczu bardzo silnym składem. Na pewno ujrzymy młodego Altidore'a (32/23 napad), który jak widać jest wyborowym strzelcem. Jedynym brakiem będzie absencja Martensa, niemniej ten pomocnik nie rozegrał zbyt wielu spotkań w sezonie. Stąd też kadrowo wyglądają solidnie.

PSV Eindhoven natomiast nie jest w zbyt dobrym nastroju. Jest to spowodowane nie zdobyciem tytułu w tym sezonie. Ich odwieczny rywal, Ajax Amsterdam triumfuje w tym sezonie. Zatem dzisiaj koniecznie będą chcieli zdobyć choć jedno trofeum. Warto przypomnieć, iż byłby to jubileuszowy puchar Holandii, bo dziesiąty. Forma drużyny z Eindhoven jest bardzo wysoka. Wygrali trzy mecze z rzędu i to na dużym spokoju. Mankamentem zespołu jest jednak brak Narsingha (18/6 napad). Niemniej kadra jest niesamowicie szeroka.

Ekipa PSV zdominowała w tym sezonie rywalizację z AZ. Wygrali dwukrotnie - 5:1 i 3:1. Dzisiaj ponownie są faworyzowani. Niemniej mecz powinien być bardzo wyrównany, gdyż oba zespoły są niezwykle zdetereminowane, a także mało osłabione. Stąd też czekamy na bardzo ofensywny mecz. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten finał.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.45 Unibet