Puchar Holandii: Heerenveen vs. Twente Enschede


Druga runda pucharu Holandii dobiega dzisiaj końca. Najciekawszym meczem, będzie starcie SC HeerenveenTwente Enschede. Oba zespoły radzą sobie znakomicie w tym sezonie. Stąd też będzie to hitowy pojedynek. Liczymy na arcyciekawe widowisko, w którym zobaczymy sporo dramaturgii.

SC Heerenveen w tym sezonie ma na celu walkę o Ligę Mistrzów. Początek sezonu daje taką nadzieję. Zajmują bowiem czwarte miejsce i doznali zaledwie jednej porażki w ciągu siedmiu spotkań. Ostatnie cztery mecze to natomiast trzy remisy - w tym z Ajaxem i Twente właśnie. Ponadto wygrali też z Groningen. Liderem zespołu jest Islandczyk, Finnbogason, który w sześciu spotkaniach trafił aż dziewięć razy do siatki rywali. Dzisiaj ponownie powinniśmy go ujrzeć w pierwszym składzie.

Twente Enschede to zespół również z czołówki. Plasują się na trzecim miejscu i także będą walczyć o czołowe miejsca. Ostatnie trzy spotkania obyły się bez porażki Tukkers. Zremisowali między innymi z PSV, a w poprzedniej kolejce wygrali z Heraclesem 3:0. Goście to zespół dobrze budowany, niemniej czasami popełniają mało rozsądne błędy i przez to tracą.

Dzisiaj jednak powinni zagrać w pełnym składzie. W napadzie powinniśmy ujrzeć znakomity duet, Tadic-Castaignos. Obaj panowie łącznie zdobyli siedem bramek dla Twente. Jedynym mankamentem Tukkers może być ewentualny brak Ebecilio (7/2 pomoc). Niemniej w pucharowym meczu na pewno dojdzie do kilku roszad w jednym i w drugim klubie. Zatem nie powinni się martwić tą sytuacją przyjezdni.

Obie drużyny od lat rywalizują ze sobą bardzo równo. Choćby w poprzednim sezonie w Enschede wygrało Twente (1:0), a i Fryzowie na własnej murawie zwyciężyli (2:1). I dzisiaj spodziewamy się wyrównanego spotkania, niemniej i dość obfitego w bramki. Typujemy powyżej 2.5 gola w tym starciu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.48 Unibet