Puchar Holandii: Vitesse vs. Ajax


Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe w Pucharze Holandii. Dzisiejszy mecz zapowiada się zdecydowanie najciekawiej. Vitesse Arnhem podejmie bowiem ekipę Ajaxu Amsterdam. W ostatni weekend gospodarze wygrali z Ajaxem 3:2! Joden zatem będą szukali dzisiaj rewanżu, ponieważ oddali tamten mecz przez własne błędy - z 2:0 na 2:3! Czy dzisiaj goście udowodnią swoją wyższość?

Vitesse gra swój najlepszy od wielu lat sezon. Są w ścisłej czołówce, aktualnie zajmują czwarte miejsce w Eredivisie i tracą zaledwie pięć punktów do lidera z Eindhoven! Zespół z Arnhem awansował też do 1/4 finału pucharu Holandii. To bardzo dobre wyniki. Zespół ten jednak ligowe starcia w nowym roku zaczął od fatalnej porażki z AZ i to 1:4! Po tym spotkaniu twierdzono, że już koniec błyskotliwości Vitesse. W ostatniej kolejce jednak ograli Ajax i to ze stanu 0:2! Mimo wszystko jest to nieobliczalny zespół, na który trzeba uważać. Dzisiaj Ajax nie będzie miał łatwego pojedynku.

Dzisiejszy mecz nie odbędzie się jednak w Arnhem. Jest tam organizowana impreza taneczna. Pojedynek ten będzie miał miejsce w Emmen. To zmienia postać rzeczy. Murawa w Emmen nie jest zbyt dobra i to może sprawić dzisiaj kłopoty obu drużynom.

Ajax Amsterdam, który miał walczyć o tytuł gra dobry sezon, jednak odnoszą zbyt dużą liczbę wpadek - na szczęście nie są sami i stąd też strata do lidera to zaledwie trzy oczka. Do dzisiejszej rywalizacji podejdą ze sportową złością po tej fatalnej porażce z Vitesse. Obrona zagrała tragicznie po 65 minucie. Dwa gole padły zdecydowanie dzięki obrońcom Joden. Dzisiaj trener De Boer na pewno poukłada ten zespół odpowiednio. Nie może sobie pozwolić na ponowną wpadkę tego typu. Celem jest zwycięstwo w tym pucharze!

Joden podejdą do dzisiejszego meczu ponownie silną kadrą. W dodatku po zawieszeniu wraca Van Rhjin (18/0 obrona), który wzmocni linię defensywy. Dzisiaj od ławki mają rozpocząć mecz FischerEriksen, ale to nic nie zmieni, ponieważ ofensywa Ajaxu jest bardzo solidna. W razie kłopotów wejdą na murawę.

Niewyobrażalna jest druga porażka z rzędu Ajaxu z Vitesse. Wszystko się może zdarzyć, ale jednak to Joden wyglądają lepiej. Ostatni mecz przebiegał pod ich dyktando. W końcówce się rozluźnili i zostali ukarani. Dzisiaj trener nie pozwoli na taką dekoncentrację. Wygrana Ajaxu to najlepszy zakład w dzisiejszym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ajax wygra, 1.75 Unibet