Puchar Irlandii: Salthill Devon vs. Shamrock Rovers


Mecz pierwszej rundy pucharu Irlandii. Zespół powinien przebiegać pod dyktando jednej drużyny, ale i powinniśmy być świadkami walki. Skazywany na porażkę Salthill Devon podejmie na własnej murawie Shamrock Rovers. Goście awansują bez problemów?

Gospodarze są skazywani na porażkę w dzisiejszym meczu. Nie ma się co jednak dziwić. Są outsiderami w swojej lidze. Zdecydowanie sobie nie radzą i wydaje się by mieli szanse w pucharze Irlandii, szczególnie z zespołem, który jest dużo silniejszy. Salthill Devon w tym sezonie wygrali zaledwie jeden mecz, w dodatku było to w ostatniej, ligowej kolejce. Może zatem gospodarze zaczynają optymalizować swoją formę? Warto też dodać, iż odpadli w pucharze ligi przeciwko St. Patricks (lider pierwszej ligi), ale dopiero po dogrywce. Zatem Shamrock nie może zlekceważyć swojego rywala. 

Shamrock Rover nie bez przyczyny jest faworytem. Po pierwsze są o klasę rozgrywkową wyżej, a i radzą sobie w niej całkiem nieźle. Zajmują 5. miejsce w tabeli i na pewno jeszcze włączą się do walki o puchary. Niemniej priorytetem jest puchar Irlandii. Chcą wywalczyć w końcu to prestiżowe trofeum. Pierwszą rundę powinni przejść bez kłopotów. Muszą jednak pamiętać by wyjść odpowiednio skoncentrowanym. Forma dopisuje i morale na pewno są ustabilizowane, co będzie atutem gości.

Goście do dzisiejszego meczu podejdą nieco osłabieni. Na teren Salthill nie pojechali: Sullivan (12/0 obrona)Quigley (6/10 napad) oraz Ledwith (6/1 pomoc). Trener daje odpocząć zatem kilku swoim graczom. Mimo to są dużo silniejszym zespołem i to bez dwóch zdań.

W poprzednim sezonie oba zespoły również się spotkały. Był to mecz w pucharze ligi. Shamrock również na terenie Salthill wygrał spokojnie 2:0. Dzisiaj zapewne również nie będą się męczyć i będą chcieli wygrać, ale najmniejszym nakładem sił. Awans to najpewniejszy typ, niemniej my pójdziemy w innym kierunku. Powinien to być zachowawczy pojedynek, stąd też typujemy poniżej 3.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 3.5 gola, 1.62 Unibet