Puchar Ligi: Nacional vs. Benfica Lizbona


Dzisiaj kolejna dawka emocji związanych z pucharem ligi w Portugalii. Spotkają się ze sobą dwa dobrze prosperujące zespoły. Nacional Funchal, który w portugalskiej lidze radzi sobie ponad przeciętnie, zagra z rewelacyjną Benficą Lizbona. Czy gospodarze zatrzymają gości?

Nacional Funchal to jedna z rewelacji w obecnym sezonie. Zajmują szóste miejsce w tabeli i niewiele tracą do czwartego Estorilu, bo zaledwie trzy oczka. Ponadto forma gospodarzy jest bardzo solidna. Nie przegrali bowiem od sześciu spotkań. W tym czasie co prawda tylko raz wygrali, ale mimo wszystko sukcesem jest brak porażki. Mocnym ogniwem jest bramkostrzelny Rondon, który będzie próbował dzisiaj wpisać się na listę strzelców.

Benfica Lizbona to natomiast jedna z trzech, rewelacyjnych ekip w Lidze zon Sagres. Trzy ekipy z czołówki, Sporting, Porto i dzisiejsi goście mają ten sam stosunek punktowy. Walka o tytuł będzie zatem niezwykle emocjonująca. Benfica chce też jednak zawojować na innych płaszczyznach. Forma gości jest również znakomita. Osiem spotkań bez porażki. A w ostatnim czasie zwyciężyli z Vitorią Setubal.

Przyjezdni mimo wielu kłopotów finansowych potrafili zbudować niezwykle solidny kolektyw. Największą gwiazdą jest doświadczony, brazylijski napatnik, Lima, który strzelił siedem goli w lidze. Ponadto rywale muszą uważać na znakomitego Maticia. Serb jest również w bardzo solidnej formie. Skład zatem na pewno mają mocniejszy.

Obie drużyny już raz się spotkały ze sobą w obecnym sezonie. Benfica wygrała na własnej murawie 2:0. Ponadto historia spotkań jest zdecydowanie na korzyść ekipy ze stolicy. Dzisiaj również będą faworytami. Liczymy, iż przyjezdni wygrają swój ostatni mecz w tym roku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Benfica wygra, 1.50 Unibet