Puchar Ligi: Shamrock vs. St. Patrick's


Poza emocjami związanymi z eliminacjami do Ligi Mistrzów, przed nami puchar ligi w Irlandii. Dwa dość ciekawe zespoły zmierzą się ze sobą. Shamrock Rovers oraz aktualni liderzy w lidze, St. Patrick's. Przed nami bardzo ciekawy bój o awans do półfinału. Której z ekip uda się przedostać do kolejnego etapu?

Shamrock Rovers to drużyna, która szuka swoich szans na awans do europejskich pucharów w kolejnym roku. W irlandzkiej Premier League zajmują piąte miejsce i o bezpośredni awans do Ligi Europy będzie bardzo trudno. Szansą są zatem puchary - ligi czy kraju. Tutaj dzisiaj czekać ich będzie bardzo ciężkie zadanie, ale na pewno wykonalne. Gospodarze ostatnio co prawda grają dość chaotyczną piłkę - remis ze słabszym UC Dublin, a wcześniej wygrana z Derry - to mimo wszystko powalczą. To jest ich największa nadzieja na europejskie salony.

St. Patrick's natomiast to ekipa, która bije się o tytuł mistrzowski w aktualnych rozgrywkach ligowych. Występowali też w europejskich pucharach, niemniej szybko odpadli po porażce w dwumeczu z Żalgirisem Wilno. Co prawda nie poddali się bez walki i na Litwie zremisowali, to u siebie nie wytrzymali presji i zespół niestety pożegnał się z Ligą Europy. Po tej porażce również nie zagrali dobrze w spotkaniu ligowym. Remis ze Sligo nie jest wyczynem, byli faworytami. Teraz na pewno będą chcieli zmazać plamę i podbudować morale, ale jednak puchar ligi jest taki ważny? 

W zespole co prawda zaczyna się dziać lepiej kadrowo. Już gra normalnie napastnik Flood (15/5) - ostatnio wpisał się na listę strzelców w meczu ze Sligo. Niemniej brakuje młodgo Kelly'ego (9/3 pomoc). Dzisiaj ponownie go nie zobaczymy, a jest on jednym z cenniejszych zawodników w klubie.

Dzisiejszy mecz powinien być bardzo ciekawy i bardzo wyrównany. Gospodarze potrzebują tego zwycięstwa i mają większą motywacje do tego by zwyciężyć. Niemniej nie mogą lekceważyć swoich przeciwników. W końcu to lider ligi. St. Patrick's to jednak zespół, który złapał mały dołek iw ątpimy by dzisiaj z niego wyszli. Wygrana Shamrock to nasz typ na tę konfrontację.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sharmock wygra, 2.10 Unibet