Brazylia vs Chorwacja – 10 kluczowych statystyk

10. Pięciokrotni mistrzowie świata otwierają turniej meczem przeciwko Chorwacji. Żadna inna nacja nie wygrywa Pucharu Świata tyle razy co Brazylijczycy, którzy są faworytem do wygrania trofeum po raz szósty. Kurs 4.00.

9. Brazylia wygra 9 meczów z rzędu od września 2013, tracąc tylko dwa gole1.33 na "Canarinhos" pokonujących Chorwację.

8. Podopieczni Luiza Felipe Scolariego legitymują się bilansem 5 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki w ostatnich 10 meczach przeciwko europejskim zespołom. 3.35 na Chorwację z podpórką (remis lub wygrana).

7. Chorwacja bierze udział w swoich czwartych finach. Ich najlepszy wynik to półfinał we Francji (1998) i trafimy kurs 11.00 jeśli to "Hrvatska" wygra dzisiejszy mecz.

Zobacz skrót meczu Brazylii i Chorwacji z MŚ 2006:

6. Oba zespoły zmierzyły się w fazie grupowej w niemieckim Mundialu w 2006 roku. Brazylia wygra 1:0 po golu Kaki. Kurs 5.30 na powtórkę tego rezultatu.

5. W eliminacjach Mundialu najlepszym strzelcem Chorwatów był Mario Mandzukić, autor czterech goli. Mandzukić opuści jednak inauguracyjny mecz mistrzostw z powodu zawieszenia. Eduardo da Silva jest faworytem do zdobycia gola dla Chorwatów - 6.75.

4. Chorwaci w eliminacjach oddali 64 strzały w 12 meczach (8. wynik wśród wszystkich drużyn) - średnio 5.33 strzału na mecz. Gol Chorwatów w meczu otwarcia wyceniany jest na 2.23.

3. Neymar strzelił 7 goli dla Brazylii od września 2013. Trafił też miesiąc temu przeciwko Panamie, otwierając wynik. Kurs 33.00 jeśli snajper Barcelony strzeli jako pierwszy, a jego zespół wygr4-0.

2. Brazylia prowadziła do przerwy w siedmiu ze swoich ostatnich dziewięciu zwycięstw2.95 jeśli gospodarze wygrają obie połowy w Sao Paolo.

1. Pomocnik Luka Modrić ma już w dorobku 75 meczów w kadrze Chorwacji i zdobył do tej pory 8 goli w narodowych barwach. 28-letni pomocnik Realu strzelił też raptem dwa gole w 46 występach dla "Królewskich" w minionym sezonie i trafimy kurs 15.00 jeśli Modrić zdobędzie gola w czwartek.