el. ME (U-21): Belgia vs. Włochy


Starcie gigantów w eliminacjach do Mistrzostw Europy juniorów. Dwie znakomite reprezentacje zagrają między sobą po raz drugi w niedalekim czasie. Belgia, tym razem u siebie podejmie Włochy. W pierwszym meczu na półwyspie Apenińskim to Belgowie wygrali aż 3:1. Goście będą chcieli się zrewanżować, ale czy są w stanie?

Belgia ma aktualnie złotą erę w piłce nożnej. Reprezentacja seniorów awansowała w pięknym stylu na mistrzostwa świata w Brazylii. Mówi się, że mają spore szanse na medale. Kadra U-21 jednak jest również niesamowita. Wygrali wszystkie, cztery mecze eliminacyjne i stracili tylko jedną bramkę - przeciwko Włochom. W ostatni piątek pokonali Irlandię Północną na wyjeździe 1:0. Dzisiaj jednak prawdziwe wyzwanie przed nimi.

Kadra gospodarzy opiera się na zawodnikach z Jupiler Pro League. Wśród liderów wymienia się znakomitego zawodnika Standardu Liege, Batshuayia. Ten młody napastnik już kilkakrotnie wpisał się na listę strzelców i jest kluczową postacią w klubie jak i reprezentacji. Dzisiaj jednak zabraknie jego partnera z drużyny, Ezekiela. Niemniej już od dłuższego czasu, młody Belg nie gra. Tym samym brak tego zawodnika nie daje się we znaki w grze zespołu.

Reprezentacja Włoch rozegrała zaledwie dwa mecze w obecnych eliminacjach. Poza porażką z Belgami, odnieśli sukces na Cyprze wygrywając 2:0. Niemniej ta drużyna dopiero zaczyna swoją przygodę. Mankamentem jest jednak to, że opiera się w głownej mierze na zawodnikach Serie B. Wszelkie talenty z wyższej klasy rozgrywek od razu ląduje w dorosłej kadrze. Luigi Di Biagio czeka zatem ciężkie zadanie, choć na pewno nie niemożliwe.

Pierwszy mecz ukazał nam dwie strony Belgów. Przez pierwszą część byli słabsi i sprawdzali swoich przeciwników. Zapłacili jednak swoją gorszą postawą i do pierwszej połowy przegrywali 0:1. Druga odsłona pokazał jednak moc Belgów. Zagrali jak z nut i ostatecznie rozbili Włochów 3:1. Dzisiaj nie będzie łatwo, ale przewaga mentalna jest zdecydowanie po ich stronie. Wygrana gospodarzy to nasz typ, choć ewentualny remis da zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Belgia (DNB), 1.50 Unibet