el. MŚ: Anglia vs. Polska (10 ciekawostek)


10. Anglicy wygrali sześć ostatnich spotkań z Polakami na własnym boisku. Tym samym są zdecydowanymi faworytami. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.22 Unibet.

9. Polska wygrała zaledwie jedno, wyjazdowe spotkanie z ostatnich siedmiu na wyjeździe. Dla przypomnienia było to z... San Marino. Ponadto dwa zremisowali, a w aż czterech przegra. Kurs na wygraną biało-czerwonych wynosi 12.00.

8. Reprezentacja Anglii nie przegrała w dziewięciu ostatnich meczach, w tym i towarzyskich. Wygrali pięć z nich, a czterokrotnie padł remis. Tym samym kurs na remis wynosi 6.00. 

7. W ostatnich jedenastu spotkaniach pomiędzy obiema reprezentacjami, tylko raz Anglia nie strzeliła bramki Polakom. Kurs na to, że tym razem Orły utrzymają czyste konto wynosi 9.50.

6. Drużyna Roya Hodgsona straciła jedną bramkę w poprzednich, trzech starciach eliminacyjnych. Zapewne Polakom również nie będzie łatwo zdobyć gola. Kurs na to, że Anglia zachowa czyste konto to 1.77.

5. Anglia ograła ostatnio na Wembley Czarnogórę 4:1. Powtórka z rozrywki po astronomicznym kursie, 65.00.

4. Świetny debiut w spotkaniu z Czarnogórą zaliczył Andros Townsend, który strzelił pięknego gola i był wyróżniającym się zawodnikiem. Kurs na to, że Anglik ponownie trafi to 3.50.

3. Wayne Rooney strzelił sześć bramek w ostatnich pięciu spotkaniach eliminacyjnych. Tym samym kurs na to, że otworzy wynik wynosi 4.20.

2. Frank Lampard stoi przed szansą wpisania się do historii strzelców reprezentacji Anglii. Jeśli trafi choć raz, to będzie jednym z dziewięciu pozostałych kopaczy, którzy przekroczyli liczbę 30 goli dla reprezentacji. Kurs, który proponujemy na to, że trafi do siatki z Polakami to 3.50.

1. Robert Lewandowski ponownie zaczął sezon bardzo skutecznie. Strzelił dziewięć goli dla Borussii Dortmund w dziewięciu występach. Kurs na to, że otworzy wynik wynosi 12.50.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!