El. MŚ: Anglia vs. San Marino


     Dziś rozpoczynamy kolejny dzień eliminacji do Mistrzostw Świata. Jednym z pojedynków, który z resztą jest meczem z grupy w której jest też Polska będzie mecz Anglików z San Marino. Amatorzy kontra pełen profesjonalizm. Czy w ogóle postawią jakieś ciężkie zadanie Anglikom? Wątpię, ale dzięki temu można poszukać ciekawych zakładów.

     Anglia jest zdecydowanym faworytem grupy. Mają kadrę, mają potencjał, ale jednak potknęli się z Ukrainą remisując. Dzisiaj wygrają, to jest niemal tak samo pewne jak śmierć. Tylko w jaki sposób? Kapitanem Anglików jest Wayne Rooney, ponieważ nie ma Gerrarda i Lamparda, więc powinien wystąpić przynajmniej w pierwszej połowie. On sam jest w stanie zdobyć 2-3 gole dla swojej reprezentacji z takim rywalem. Poza tym ma zagrać drugi garnitur. Carroll, Walcott, Lennon i inni. Każdy z nich jest o 3-4 klasy lepszy od amatorów z San Marino. Dla tej reprezentacji to zaszczyt grać z zawodnikami z najlepszych lig świata. Mają chwile rekreacji, ponieważ to są w sumie kucharze, listonosze etc. Stąd też nie ma co się dzisiaj rozpisywać przed tym meczem. Anglicy są w stanie zmiażdżyć rywala, nawet gdyby powołali zawodników z nPower Championship czy z League One. Dzisiaj mają zagrać w większości ci co nie dostają szansy na co dzień. Będą chcieli się pokazać i zapewne też strzelić gola. Okazję do tego będzie miał na pewno Lennon, na którego dzisiaj liczę. Poza tym i Carroll musi udowodnić, że jest wciąż wart swoich możliwości. Zapewne też szansę dostanie Cleverley, który popisał się ostatnio genialnym trafieniem z Newcastle.

     Nie ma co się rozpisywać. Warto dzisiaj zainwestować w pieniądze na strzelców bramek. Polecam osobiście: Cleverley gol po 2.00, Cahill gol po 3.75, Walcott gol po 1.72. Sam jednak też idę w tę stronę, ale dzisiaj liczę na jedno nazwisko. Mianowicie chodzi o Lennona, kurs na to, że strzeli jest świetny!

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Lennon gol po 2.70 Unibet