el. MŚ: Francja vs. Ukraina


Ogromne emocje w ostatnim meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Francja, która ma nóż na gardle, zagra z Ukrainą. Gospodarze muszą podnieść się po porażce 0:2 na terenie naszych wschodnich sąsiadów. Na pewno mają potencjał kadrowy, ale czy są w stanie zwyciężyć w pewnym stylu?

Francja ma nie lada kłopot w eliminacjach. Przegrali mecz na Ukrainie i dzisiaj muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Gospodarze potrafią wykorzystać atut własnego boiska. Ostatnie dwa mecze zakończyły się pewnymi triumfami trójkolorowych. Towarzysko rozbili Australię 6:0, a i w eliminacjach nie dali szans Finlandii, wygrywając 3:0. Dzisiaj ponownie liczą na perfekcyjny rezultat.

Kadra gospodarzy będzie jak zawsze solidna. Niemniej czerwoną kartkę w samej końcówce ostatniego meczu, ujrzał Laurent Koscielny. Jego brak, będzie na pewno osłabieniem formacji defensywnej. Niemniej to atak ma dzisiaj zrobić swoje. Jeden z kandydatów do Złotej Piłki, Frank Ribery będzie musiał pokazać wszystkie swoje umiejętności by wydobyć swoją drużynę z kryzysu. Łatwo jednak nie będzie.

Ukraina stoi przed ogromną szansą. Na pewno będą bronić murem wyniku z pierwszego spotkania. Niemniej i bramka, którą ewentualnie by zdobyli mogłaby przesądzić o awansie. Wtedy bowiem, gospodarze muszą wygrać różnicą aż trzech goli. Mają zatem na celu trafienie do siatki rywala. Kadrowo również nie ma dramatu, aczkolwiek i zawodnik ukraiński zobaczył czerwoną kartkę. Mianowicie, Kucher filar obrony. Zatem taki sam kłopot jak trójkolorowi.

Obie kadry poza ostatnim meczem, spotkały się podczas Euro 2012. Francja wtedy była lepsza i wygrała 2:0. Dzisiaj również będą szukać korzystnego wyniku, by awansować. Łatwo nie będzie, ale mundial bez Francji byłby istnym szokiem. Sądzimy zatem, iż to gospodarze wygrają pewnie to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Francja (EH -1), 2.12 Unibet