El. MŚ: Polska vs. Anglia!!!


     Już dziś wielki pojedynek na który czekaliśmy odkąd wiedzieliśmy, że zmierzymy się z Anglią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii. Mecze te przynoszą wiele emocji, szczególnie Polakom. Ogromny sentyment do spotkań z angielskim rywalem.  Mecz Polska vs. Anglia już dziś o 21:00 na Narodowym!

     Polska to zespół chaotyczny, ciągle budowany, ale z ogromnym potencjałem. Mamy świetnych zawodników, świetne talenty, które powoli zostają doceniane. Ostatnie wyniki polskiej reprezentacji na oko są niezłe. Remis z Czarnogórą, wygrane z Mołdawią czy RPA. Jednak jak się przyjrzeć bliżej nie grają pięknej piłki. Potrafią rozegrać 10 minut pięknej piłki, a przez kolejne 80 pokazują jak to chimerycznym zespołem są. Tylko jak wspomniałem wyżej, mają potencjał. Są młodzi, Milik czy Komorowski. Są doświadczeni, Wasyl i Lewandowski. Brakować będzie na pewno Kuby Błaszczykowskiego, ale jeśli Fornalik da szansę odpowiednim kopaczom może to być nasz mecz. Warto przypomnieć, że Polacy motywują się wyjątkowo mocno na spotkania z wielkimi zespołami, tak było w eliminacjach do Euro 2008. Rozpoczęli od porażki z Finami, remisem z Serbią. Potem przyszedł fenomenalny mecz z Portugalią i wygrana 2:1 – Ronaldo był bez szans! Oby i dzisiaj tak było.

     Anglia gra jak to Anglia, czyli bardzo dobrze. Mają świetną kadrę, ciągle są nowe potencjały jak Welbeck w ostatnim czasie. Jest Rooney, Gerrard. Szkoda jedynie, że z gry w reprezentacji zrezygnował Terry, przez co dzisiejsi goście mają troszkę kłopotów ze zbudowaniem optymalnej defensywy. Anglia jak na razie przeciętnie w eliminacjach. Jedynie zremisowali z Ukrainą i wygrali 5:0 z San Marino. Wygrana była pewna, ale jednak widać było, że nieco zlekceważyli rywala. Dziś do kadry powrócić Gerrard i to pewnie on będzie nosił opaskę kapitańską. Chciałbym by i dzisiaj zlekceważyli Polaków…Przypomnę, że Anglia już miała kłopoty z naszą reprezentacją. Czas powtórzyć historię, bądź zbudować nową.

     Anglia jest w zasięgu naszych Orłów. Mamy potencjał, musimy go tylko wykorzystać. Odpuszczę jednak obstawianie na 1x2. Pójdę w kierunku efektownego spotkania i postawię na wysoką liczbę bramek. Polecam zakład na powyżej 2.5 gola po świetnym kursie, niech emocje będą z nami!

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij 100% bonusu do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.05 Unibet