El. MŚ: Polska vs. San Marino


Kolejne starcie w elimnacjach do Mistrzostw Świata Brazylii. Polska reprezentacja zmierzy się dzisiaj z amatorami z San Marino. Po fatalnym występie z Ukrainą będzie to mecz na złapanie oddechu przez Polaków. Czy nasze orły są w stanie zmiażdżyć najgorzej notowaną ekipę świata?

Polacy w spotkaniu z Ukrainą błyszczeli przez około 20 minut, oczywiście jest to podsumowanie całego meczu. Pozostała część albo była kompletnie beznadziejna w wykonaniu Polaków albo poziom spadał do ligi okręgowej. Inaczej opisać się tego nie da. Niestety fala jaka napadła na Polaków po meczu była zasłużona. Sam Jakub Kosecki powiedział, iż nie walczyli w meczu z Ukrainą, a tak być nie może. Dzisiaj jak to stwierdził natomiast Robert Lewandowski jest to mecz na przełamanie. Mecz z amatorami, meczem na przełamanie? Zwał jak zwał, aczkolwiek mecz ten jest bardziej dla zawodników niż dla kibiców. Muszą dzisiaj wykazać swoją sportową złość po fatalnym występie.

Waldemar Fornalik zapowiedział dzisiaj kilka zmian, co jest oczywiście logiczne. Spodziewamy się występu młodego Salamona, ponieważ w obronie mamy największy problem. Ponadto trener powinien spróbować strategię z dwoma napastnikami, ponieważ Polakom ewidentnie brakowało sytuacji w poprzednim meczu. Spodziewamy się duetu: Lewandowski-Milik ewentualnie Teodorczyk

Zespół San Marino to totalni amatorzy. Występuje jedynie dwóch profesjonalnych piłkarzy, którzy występuję w lidze włoskiej - czwarta i piąta liga. Stąd też widać, skąd wynika poziom dzisiejszych gości. Ostatnio też pokazali na co ich stać w meczu z Anglią. Wayne Rooney z paczką zmiażdżyli słabego rywala aż 8:0. Dzisiaj ponownie może ich czekać fatalny mecz. Polska na pewno nie odpuści, szczególnie, że cztery lata temu Polacy zmiażdżyli San Marino w Kielcach aż 10:0.

Sportowa złość i wiele innych faktów wskazuje dzisiaj na to, że Polacy powinni rozegrać ten mecz dla siebie. Spora koncentracja i brak lekceważenia przeciwnika. Zespół potrzebuje łatwego starcia by samemu sobie poukładać w głowach. Spodziewamy się zatem potężnej przewagi na Narodowym naszego zespołu i sporego wyniku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 4.5 gola, 1.44 Unibet