el. MŚ: Szwecja vs. Portugalia


Dzisiaj poznamy kolejnych uczestników Mistrzostw Świata w Brazylii w przyszłym roku. Najciekawiej wyglądać powinna rywalizacja w Skandynawii. Szwedzi zagrają bowiem przeciwko Portugalii. To dzisiejsi goście są w lepszej sytuacji przed meczem, wygrali bowiem 1:0 w pierwszym starciu. Szwedzi jednak na pewno się nie poddadzą.

Szwecja ma dzisiaj pokazać swoją najlepszą stronę. Muszą bowiem wspiąć się na szczyt swoich umiejętności by pokonać Portugalię i awansować na mundial. Najważniejszą kwestią obok zdobyczy bramkowej, musi zostać utrzymane czyste konto. W innym wypadku, reprezentacja znad Bałtyku musi wtedy wygrać różnicą dwóch bramek.

Gospodarze swoją moc będą opierać głównie na jednym z najlepszych piłkarzy świata, Zlatanie Ibrahimoviciu. To właśnie od zawodnika PSG zależeć będzie wiele w dzisiejszym pojedynku. Ponadto ma być motywatorem drużyny, ma wspierać kolegów. Są też jednak postacie obyte w europejskim futbolu. Zatem Zlatan nie będzie samotnie rywalizował o awans z Portugalczykami.

Reprezentacja z półwyspu Iberyjskiego ma przewagę bramkową przed dzisiejszym meczem. Ich celem minimum ma być utrzymanie wyniku tej konfrontacji. Cristiano Ronaldo będzie chciał jednak udowodnić swoją niezwykłą klasę i bramką przypieczętować awans do Brazylii. Niemniej łatwo nie będzie. Ostatecznie na własnym terenie męczył się ze zdobyciem gola do ostatnich minut spotkania.

Mecze obu reprezentacji w ostatnich latach nie były obfite w bramki. W eliminacjach w 2009 roku, w dwóch meczach padł bezbramkowy remis. Tym razem, wiele jednak wskazuje na dość otwarty mecz. Gospodarze muszą zdobyć gola by wrócić do gry, a i goście będą chcieli szybko zamknąć drogę Szwedom. Liczymy, że padnie tutaj kilka goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 1.5 gola, 1.35 Unibet