El. MŚ: USA vs. Honduras


W strefie Amryki Północnej i Centralnej również rozegrane zostaną mecze eliminacji do Mistrzostw Świata Brazylii. Dzisiaj w nocy ciekawy pojedynek, w którym zagrają Stany Zjednoczone oraz Honduras. Zespół USA jest bardzo blisko awansu, ale i Honduras nie odpuszcza. Wbrew pozorom zapowiada się emocjonująca batalia.

Stany Zjednoczone obok Meksyku są faworytami grupy. Jednak to właśnie ekipa z północnej Ameryki jak na razie rządzi w grupie. Mają bowiem dziesięć oczek na koncie i przewodzą w tabeli. Są jednak zdecydowanie najrówniejszym zespołem podczas eliminacji. Doznali zaledwie jednej porażki i to na początku eliminacji, właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem. Padł też jeden remis, przeciwko Meksykowi, a kolejne spotkania wygrali. Rywale przeciętni, ale mimo wszystko zwycięstwa to zwycięstwa.

Kadra Stanów Zjednoczonych opiera się głównie na zawodnikach grających w Europie. Liderem zespołu jest na codzień grający w AZ Alkmaar, Altidore, który strzela w ostatnim czasie sporo goli. On ma poprowadzić zespół do Brazylii. Ponadto na swoim optymalnym poziomie gra też Dempsey. Przed dzisiejszym spotkaniem nie ma poważniejszych absencji w zespole gospodarzy.

Honduras natomiast pragnie awansu. Są w stanie tego dokonać. Zajmują czwarte miejsce i tracą zaledwie punkt do rywali, którzy są wyżej. Mają potencjał. Potrafili wygrać z USA, a i ograli też Jamajkę. Niemniej zespół ewidentnie nie gra równo i w szczególności na wyjazdach mają kłopoty. rzegrali w Kostaryce czy też Panamie. Są zespołem własnego boiska i to może być ich kłopot. Dzisiaj jednak nie złożą broni i będą walczyć. Kadrowo również stoją nieźle. Jest też świetnie grający Roger Espinoza, który od podszewki zna ligę MLS i na pewno dzisiaj przyda się swojej ekipie. 

Jak wspomnięliśmy, pierwszy mecz zakończył się triumfem Hondurasu. Dzisiaj wiele wskazuje za tym, iż to USA wygra. Odpadnięcie z eliminacji byłoby katastrofalne dla wszystkich. U siebie grają naprawdę świetny futbol i mają znakomitą kadrę. Sądzimy zatem, iż moc USA jest większa, stąd też typujemy ich łatwe zwycięstwo.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: USA wygra, 1.45 Unibet