Eliminacje MŚ: Wtorkowe emocje!


     We wtorek od popołudnia do późnego wieczora czekają nas emocje związane z eliminacjami do Mistrzostw Świata w Brazylii. Europejskie eliminacje są najbardziej interesujące i często zaskakujące. Dlatego też przygotowałem dla Was kilka ciekawych propozycji na to wielkie wydarzenie. Spodziewam się ciekawej rywalizacji w kilku spotkaniach: Ukarina vs. Czarnogóra, San Marino vs. Mołdawia  oraz w wielkim hicie, Hiszpania vs. Francja.

     Pierwszymi spotkaniami na które warto zwrócić uwagę są pojedynki z naszej grupie. Zespół San Marino to aktualnie jak i od zawsze, niemal najgorsza ekipa świata. Podejmą dzisiaj u siebie Mołdawię. Goście powinni to spotkanie wygrać i z ogromnym spokojem. Mołdawia bowiem rozegrała wbrew pozorom niezłe spotkanie z Polską reprezentacją, która jednak pozostawia wiele do życzenia. Nie ma jednak złudzeń, że gospodarze będą w stanie nawiązać walkę. Gospodarze ostatnio rozegrali swój pojedynek z Anglią. Przegrali 0:5, lecz mogło być więcej, lecz Anglicy troszkę zlekceważyli przeciwnika. Dziś jednak z drugim niszowym zespołem może paść nawet podobny wynik, ponieważ spotkania nawet z tak kiepskim przeciwnikiem są dobrym momentem by podwyższyć swoje morale. Mołdawska reprezentacja ostatnim meczem, który wygrali był pojedynek właśnie z San Marino, padł wtedy wynik 4:0. Tym razem może być podobnie stąd też warto zainwestować pieniądze w zakład powyżej 2.5 gola po całkiem fajnym kursie, 1.70 – rzadko kiedy można złapać taki kurs na to zdarzenie z udziałem San Marino. Kolejnym spotkaniem naszej grupy będzie ciekawy mecz Ukrainy z Czarnogórą. Faworytem są gospodarze i tu nie ma żadnych wątpliwości. Potrafili oni postawić się Anglikom, a Czarnogóra jednak odstaje i to sporo od takich zespołów. Goście na razie 4 punkty po wygranej z San Marino i remisie z nami. Dziś powinni polec. Ukraina ma solidną, doświadczoną i utalentowaną kadrę i po wpadce z Mołdawią (0:0) muszą się sprężyć w tym meczu, stąd też sądzę, że to właśnie oni wygrają.

     Największym hitem tego dnia eliminacji będzie spotkanie Hiszpania vs. Francja. Takie mecze dają ogromną ilość emocji oraz adrenaliny każdemu fanowi piłki nożnej. Hiszpania stworzyła świetny kolektyw za Del Bosque i to nie ma dwóch zdań. Muszą kiedyś jednak znaleźć swojego pogromcę, może to będzie właśnie Francja. Hiszpanie mają jednak bardziej poukładany zespół. Grają świetnie, a w piątek genialny mecz rozegrał Pedro strzelając trzy bramki. Dziś powinien również przyczynić się do sukcesu tej reprezentacji. Francja dopiero zaczyna na nowo budować swoją siłę, mają potencjał, ale kontrowersje związane z atmosferą w tej drużynie dają się we znaki. Stąd też pójdę w stronę gospodarzy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typy:

  • San Marino vs. Mołdawia, powyżej 2.5 gola, 1.70 Unibet
  • Ukraina vs. Czarnogóra 1, 1.65 Unibet
  • Hiszpania vs. Francja 1, 1.42 Unibet