EURO 2020: Które miasta zostaną wybrane?


Nowa koncepcja EURO 2020 zapowiada się bardzo interesująco. Mianowicie ma być wiele miast-gospodarzy. Rozgrywki zatem będą rozległe na całą Europę. Wiele miast ma spore szanse dzięki swoim wspaniałym stadionom na to by być jednym z wielu gospodarzy. Polska również ma jednego kandydata na to by być gospodarzem podczas EURO.

Warszawa jest jednym z kandydatów na to by zostać gospodarzem w EURO 2020 roku. Po tym jak chwalono Polsko-Ukraińską realizację EURO 2012, Polska została być postrzegana zupełnie inaczej. Nowa koncepcja daje szansę na ponowną i szybką organizację EURO. Dla PZPNu i nie tylko to ponowna szansa na promocję kraju, miasta, piłki nożnej. Wydaje się to niezbyt realne ze względu na czas, ale Warszawa jednak ma spore szanse. Stadion Narodowy jest imponujący. Po wpadce z "basenem" już na pewno wszyscy zarządzający dostali nauczkę i również przyczynią się do ewentualnej pomocy przy tym by Warszawa wygrała walkę o kolejną organizację tych prestiżowych zawodów. Warszawa zostanie jednym z gospodarzy EURO 2020 - 2.50 Unibet.

Sporo szans ma inne miasto, tym razem z innej części Europy. Jest nim Madryt. Spora liczba sukcesów reprezentacji Hiszpanii w ostatnich latach daje dużo możliwości miastomn z tej części półwyspu Iberyjskiego. Stolica tego kraju wygląda jednak najlepiej. Mają wspaniałe stadony w tym mieście, choć kandydat wydaje się być jeden - Santiago Bernabeu. Naszym zdaniem to faworyt do tego by być kolejnym gospodarzem na EURO 2020. Madryt powinien zostać gospodarzem - 1.50 Unibet.

Najwięcej szans daje się jednak Wielkiej Brytanii, a mianowicie Londynowi. To tradycja futbolu grać w stolicy Anglii. Mnóstwo pięknych stadionów, lecz kandydatem oczywiście będzie Wembley. Stadion na każde warunki pogodowe. Historia starego jak i nowego Wembley przemawia sama za siebie. Jeszcze nie rozgrywano na nowym stadionie wielkich rozgrywek. Powinno się to zmienić na EURO 2020. Londyn powinien być gospodarzem podczas EURO 2020 - 1.20 Unibet.

Wiele też przemawia za stolicą FrancjiParyżem. Skoro Londyn to i ta stolica powinna dostać szansę na organizację tych rozgrywek. Naszym zdaniem powinni zostać również wybrani przez odpowiednie osoby. Paryż gospodarzem - 1.30 Unibet.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!