Euro (U-21): Anglia vs. Finlandia


Jednostronnie zapowiadający się mecz w eliminacjach do Euro U-21. Ekipa Anglii, podejmie bowiem Finlandię. Mimo, że przyjezdni są dość wysoko w tabeli, to Anglicy mają znakomitą kadrę młodzieżową. Ponadto gospodarze muszą coś udowodnić swoim dzisiejszym rywalom.

Anglia ma aktualnie znakomity bilans w grupie. Rozegrali zaledwie cztery mecze. Wygrali trzy z nich i raz zremisowali, zatem zgromadzili 10 punktów. Tyle samo ma Walia. Niemniej to Anglicy są zdecydowanymi faworytami w grupie i widać ich dominację. Ostatnie mecze to latwe wygrane nad San Marino oraz Litwą. Jedyny remis to już jednak słabsza forma w meczu z Finami. Mecz ten był jednak rozgrywany w zimnym Tampere. Dzisiaj już, mecz zostanie rozegrany w Anglii.

Gospodarze mają niezwykle silną kadrę podczas tych eliminacji. Młody talent West Bromwich Albion, Berahino gra rewelacyjnie. Ten młody snajper strzela w eliminacjach jak natchniony. Ponadto w lidze strzelał już gole Manchesterowi United, a i w pucharze ligi Arsenalowi. Ma on ogromny potencjał. Jedynym mankamentem Anglików, będzie brak innego napastnika, Kane'a z ekipy Tottenhamu Hotspur. Mimo to, atak wygląda niezwykle mocno.

Finalandia to natomiast typowy przeciętniak, który opiera się na zawodnik z ligi fińskiej. Grają jednak mocno chaotycznie, ale mimo to, zajmują miejsce trzecie w tabeli. Ostatnio jednak ulegli ze znacznie słabszą Mołdawią (0:1). Dzisiaj mecz na bardzo ciężkim terenie. Nawet ich największy talent, Vayrynen, który strzela jak natchniony może mieć kłopot ze wsparciem kolegów.

To trzeci mecz w ostatnich latach obu reprezentacji. W 2009 roku, na Mistrzostwach Europy, to Anglia wygrała 2:1. Ostatnio jak pisaliśmy padł remis 1:1. Kadrowo gospodarze wyglądają znacznie lepiej. Dzisiaj powinni zrehabilitować się za minimalną wpadkę w Tampere. Handicap w stronę gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anglia (-1 EH), 1.58 Unibet