Euro U-21: Hiszpania vs. Dania


     Ciekawy, choć możliwe, że jednostronny mecz czeka nas dzisiaj wieczorem w eliminacjach do Euro 2013 (U-21). Hiszpania podejmie na własnym stadionie zespół ze Skandynawii, Danię. Faworyt jest jeden, ale na pewno goście nie odpuszczą. Dzisiaj odbędzie się pierwszy mecz eliminacyjny, rewanż czeka nas 16 października.

     Hiszpania wygrała grupę bezapelacyjnie. Wygrali 7 spotkań, remisując zaledwie w jednym meczu przeciwko Szwajcarii co da się wytłumaczyć. Gospodarze dzisiejszej rywalizacji strzelili 27 bramek tracąc zaledwie 2 gole!!! W genialnej formie są młode wilki, Isco z Malagi, Montoya z Barcy i inni. Muniain również świetnie się spisuje. Kadrę mają genialną i to nie ma żadnych wątpliwości na to. Dyspozycja fenomenalna. Powinni dzisiaj spokojnie ograć swojego rywala – tylko w jaki sposób? Dania to też nie są chłopaki do bicia i również nie przegrali meczu w grupie, choć zajęli drugie miejsce. Zremisowali 4 mecze w tym z Wyspami Owczymi, które były zdecydowanie najgorszym zespołem grupy. W zespole przyjezdnych wyróżnia się Larsen, ten młodziutki pomocnik w poprzednim meczu strzelił bramkę na 1:0 z Irlandią Północną. Cóż dzisiaj jednak patrząc na obie kadry to ta gości odbiega od gospodarzy. Hiszpanie mają klasowych grajków z najlepszych ekip hiszpańskich. Zespół jest zdecydowanym gigantem i powinni ogarnąć dzisiejszą rywalizację bez żadnych kłopotów.

     Oba zespoły spotkały się w zeszłym roku i 2:1 wygrał zespół Hiszpanii. Dziś powinni również wygrać, ale zaliczka powinna być wyższa przed rewanżem. Są zespołem dużo silniejszym i stać ich na pogrom w tej rywalizacji. Dlatego też zakład na powyżej 2.5 gola w tym meczu wygląda najsolidniej, a kurs jest bardzo atrakcyjny. Polecam ten zakład bardzo mocno.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5, 1.55 Unibet